Legendární Rolling Stones se opět dovalí do Prahy, v červenci se chystají vyprodat Letňany

Obrázek uživatele Martin Miko
26.2.2018, 11:02

Spekulace o možném koncertu rockové legendy Rolling Stones v Praze v rámci evropského turné No Filter byly potvrzeny. Kapela vystoupí 4. července 2018 na pražském letišti v Letňanech a očekává se návštěvnost v řádech desetitisíců dychtivých fanoušků. Ti mají možnost vidět kapelu po dlouhých 11 letech. Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 9. března.

Rolling Stones se vrací do Prahy

Kapela Rolling Stones v Praze poprvé vystoupila v roce 1990, když je prý pozval tehdejší prezident Václav Havel. Tehdy stály vstupenky 250 korun. Na letošní koncert bude cena vstupenek začínat na 1990 korun českých a bude je možné pořídit skrz web www.rollingstones.cz. Na jednu transakci bude možno pořídit maximálně 8 vstupenek.

Celé evropské tour kultovních Rolling Stones ve složení Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood se kromě České republiky zamíří i do Polska, Francie, Německa, Irska nebo Velké Británie. Kapela v ČR vystoupila celkem pětkrát a naposledy to bylo před 11 lety v rámci tour A Bigger Bang.

Stouni jsou známí díky hitům jako Angie, (I Can`t Get No) Satisfaction, Paint It Black nebo Gimme Shelter. Celkově však kapela vydala zhruba 30 studiových alb.

V případě, že nestihnete koncert v Praze, tak máte možnost navštívit olympijský stadion v Berlíně nebo národní stadion ve Varšavě. Očekávaná návštěvnost celé tour se odhaduje zhruba kolem 750 tisíc návštěvníků podobně jako během předchozí koncertní šňůry.

A zde je 7 zajímavostí o nestárnoucím Micku Jaggerovi.


Komentáře