fb pixel Legendární opilec Čurda je překonán! Novým mistrem národní chlastací hry je houbař z Ostravska, v krvi měl skoro 9 promile – G.cz
Vyhledávání

Legendární opilec Čurda je překonán! Novým mistrem národní chlastací hry je houbař z Ostravska, v krvi měl skoro 9 promile

Že my Češi milujeme alkohol a chlastáme první ligu, to je známá věc. Teď vám ale prozradíme tajemství, které znají jen zasvěcení – není to jen tak! Už řadu let u nás probíhá celonárodní soutěž o největšího ochlastu. Žebříček nejúspěšnějších dlouho vedl traktorista Milan Čurda, poté byl ale nekorunovaný král sesazen z trůnu. Trumfnul ho ostravský houbař.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 24.9.2018, 10:30

Kdo nepije, není Čech!

A pak, že Češi nejsou v ničem nejlepší. Co do chlastání si s námi zadá málokterý evropský národ. Milovníci piva a becherovky u nás ale nelijí o sto šest jen tak zbůhdarma, rozhodně ne všichni. Existuje totiž polotajná celonárodní soutěž ochmelků. Polotajná je proto, že ač existuje žebříček TOP 10 českých alkoholiků, média o ní, jako o většině opravdu důležitých věcí, mlčí. Když ale jste mezi deseti největšími ochlasty republiky, znamená to, že jste namol skoro pořád a tzv. do plnejch. A to se pak sem tam holt neudržíte (zdravíme na Pražský hrad!) a je z toho aféra.

Svědčí o tom i mediální humbuk kolem legendárního Milana Čurdy, řidiče hovnocucu a traktoru, který v tomto žebříčku kvalitních osobností dlouho držel prvenství. Čurda dosáhl na rekordní hladinu alkoholu v krvi, naměřili mu 8 promile, a to dlouho nikdo nepřekonal. Nyní je ale král sesazen z trůnu.

Novým mistrem v celorepublikové hře je houbař z Ostravska, kterému v krvi naměřili 8,83 promile. Neuvěřitelnou hladinu mu naměřili v nemocnici v Krnově, kam ho dovezli se zraněným kotníkem po jedné hodině odpoledne. Muž lékařům přiznal jedno a půl piva na bolest, spíš to ale byl tak jeden a půl sudu.

Statečnému houbaři tleskáme a gratulujeme! Čurda, Zeman, Kalousek a další soutěžící mohou jen tiše závidět.

Jo a pro pořádek, děláme si legraci a žádná taková soutěž není. Nebo je? Ne, není. NEBO JE???

A tady čtěte, co to s vámi udělá, když na měsíc přestanete pít alkohol.

Podobné články

Doporučujeme

Další články