fb pixel Laktace, znalost kosmetických trendů a další 3 věci, co čekají muže budoucnosti – G.cz
Vyhledávání

Laktace, znalost kosmetických trendů a další 3 věci, co čekají muže budoucnosti

Uplynulo už hodně vody od doby, kdy pro učarování milé stačilo mít kyj a volno v jeskyni. Když tak pozorujeme, jak si chlapáci objednávají v restauracích limonádu s cukrovou vatou lehce posypanou fialkami, aby udělali dojem na vyhlídnutý kus (a co hůř – ono to na ni dojem doopravdy udělá!), dovolíme si malý náhled do redakční křišťálové koule. Co by měl být schopen poskytnout muž zítřka dle naší katastrofické vize?

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 14.9.2018, 12:18

1. Znalost kosmetiky a schopnost bezbolestně vytrhat obočí

Už za pár let si žádný jedinec, jehož pohlaví je špatné, nedovolí se v přítomnosti bavit o autech. Tato zábava bude výhradně určena ženám, které mají pocit, že by je něco takového mohlo bavit. Tyto pak budou tlouct své partnery holí za každý pokus vměšovat se do ženského světa hovorem o převodovkách. Muži se budou moci se ženami bavit hlavně o kosmetice, protože to je téma, které baví všechny. Bez výjimky. Avon zavede termín Avon gentleman.

2. Půjčování vousu

Neexistuje jediný důvod, proč by měl mít plnovous právě muž. Pokud se žena rozhodne, že chce knír, bude mít knír! Kdyby náhodou příroda s tímto přáním nesouznila, bude muž povinen poskytnout svůj knír, který si oholí a ženě nalepí. Je to naprosto férový požadavek, protože když může mít průměrný český muž dvojky prsa, proč by nemohla mít průměrná česká žena hezký knírek?

3. Menstruace

Menstruace je opruz. Trápit se léta každý měsíc příšerným týdnem je naprosto nepraktické a nelogické. Protože po generace muži neprojevovali dostatek pochopení pro drastický výsměch přírody, bude odhlásováno, že si to taky zkusí. Každý měsíc budou muži mírně pobodáni a budou jim podávány hormony, aby viděli, jaké to je, a konečně si začali vážit žen.

4. Nakupování

Když žena řekne, že je něco zábava, tak je to zábava. To je hotová věc. Moderní muž bude běhat mezi halenkami a přít se s kamarádem o tom, jestli je lepší kardigan, nebo svetr, top, nebo tričko. A basta!

5. Laktace

Ta tam je doba, kdy pro uznání mužských zásluh na výchově dítěte stačilo, aby muž tušil, kde má dítě nahoře a kde dole a kam plácnout plínu. Vyzvedávání dětí ze školky, navštěvování lékařů, koníčků, pletení copánků, to všechno je naštěstí už dávno automaticky mezi rodiče rozděleno rovným dílem. Jediné, na co se prozatím pozapomnělo, je laktace. On kdyby muž doopravdy chtěl, tak z těch dvojek něco vymáčkne. Ruský muž to umí už dávno.

A tady čtěte, 5 způsobů, jak si přivydělat, pokud jste jehovista.

Podobné články

Doporučujeme

Další články