5 způsobů, jak si přivydělat, pokud jste jehovista – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak si přivydělat, pokud jste jehovista

Každý máme nějaký koníček. Někdo rád aranžuje květiny, jiný si vytrhává z chlupů na hrudi zajímavé obrazce a někdo holt začal z nedostatku lepších nápadů chodit k jehovistům. Jestli jste se přihlásili k jehovistům jenom proto, že na začátku září byly všechny lepší zábavné kroužky zabrané, nevěšte hlavu. Řekneme vám, čím si můžete zpestřit šichtu a ještě třeba něco vydělat.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 12.9.2018, 07:30

1. Finančnictví a reality

Občas se stane, že jehovisti nabídnou svým ovečkám pomoc se správou financí a realit. Pokud jste v této oblasti kovaní, budete třeba jednou pověřen sestavováním smluv nebo přepisováním majetků na hlavního šéfíka, který se rozhodl břímě vlastnictví přijmout na svá bedra.

2. Cestovní agentura

Málokdo má ty možnosti a styky, aby si mohl dovolit přijít k malé holčičce na hřbitově a zeptat se jí, jestli by se ráda viděla se svou mrtvou babičkou. Holčička bude mít sice asi tik, adrenalinové výlety holt nejsou pro každého, ale za ten pocit největšího maséra v oblasti cestování a utužování rodinných vztahů to stálo.

3. Rodinné poradenství

Jestli vás někdo v rodině rozčiluje, nemějte strach. Jehovisti vám tenhle problém vyřeší. Veškeré styky s rodinou utnou a máte po starostech. Už nikdy vám máma nebude strkat řízky. V tomhle jsou jehovisti konzistentní. Jediná rodina, se kterou se můžete stýkat, je ta mrtvá.

4. Budíček

I mezi jehovisty je jistá hierarchie. Začnete sice jako pěšák, ale zase máte super příležitost setkávat se s lidmi a pomáhat jim. Když budete na tramvajové zastávce stát s nápisem Probuďte se, hodně lidí vám bude vděčných. Jen díky vám neskončí v depu na konečné zakousnutí do sedačky před sebou. Je to záslužná činnost.

5. Reklamní plocha

Pokud budete vykonávat praxi na území velkého města, mohli byste si přivydělat jako živý billboard. Když už tedy stojíte v metru v exponovaný čas, mohli byste na sobě mít reklamní předměty, oděvy, nebo si nechat něco pro účely marketingu vytetovat. Třeba reklamu na pohřební služby, kdybyste holčičku přece jen přemluvili, ať jde mrknout za babi.

Každopádně přejeme hodně zdaru s novým koníčkem! Hasta la jeho-Vista, bejby!

A tady se dozvíte, proč metro není nejlepší místo pro vyřizování hovorů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu