fb pixel Květen - smáli jsme se s koštětem: Galerie Vainových koláží, které vás pohladí na duši – G.cz
Vyhledávání

Květen - smáli jsme se s koštětem: Galerie Vainových koláží, které vás pohladí na duši

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Našeho dvorního kolážistu Vaina nezastaví karanténa ani hnusné počasí. Internetový humor jede za každé krize, karantény i epidemie, což dokazujeme velkou galerií vtípků, které vás pohladí na duši. S Vainem se zkrátka člověk nenudí.

Martin Miko
Martin Miko 1.6.2020, 08:45

Smějeme se s Vainem

Květen utekl jako voda, což nejspíš zapříčinilo dobré počasí a fakt, že jsme konečně mohli zasednout na terasu u našich oblíbených hospod. Nicméně zrovna v ten slavný den nastala totální kosa, ale otrlé pivaře to před čepovaným pivem nezastavilo. My ostatní si chvíli počkali, až se situace poněkud umoudří a poslední týden v máji jsme konečně zasedli v restauracích a hospodách a nechali se pohostit jako normální lidé.

Situace v květnu se samozřejmě netýkala jenom počasí a otevírání hospod, ale dělo se toho mnohem víc. Například na politické scéně se zhasínalo a nadávalo do košťat. Řeč je samozřejmě o televizním duelu na TV Barrandov, kde se setkal řeporyjský starosta Pavel Novotný spolu s novým stoupencem SPD a bývalým poslancem za ČSSD Jaroslavem Foldynou, což vyvolalo sérii velmi vtipných slovních potyček. Kromě toho, že jsme se dozvěděli, že je Foldyna koště, tak jsme zjistili, že je navíc i kolaborant a zrádce. To samozřejmě vyeskalovalo v sérii velmi trefných vtipů a videí, které kolovaly virtuálním prostorem.

Pokud vás zajímá, o čem všem jsme v květnu vtípkovali s Vainem, doporučujeme vám sjet následující galerku poctivého humoru.

Tak co? Máme tady zhasnout nebo to nasdílíte na Facebook?

Podobné články

Doporučujeme

Další články