fb pixel Konspirátoři mezi námi: České celebrity, které věří v ilumináty a vraždící mikrovlnky – G.cz
Vyhledávání

Konspirátoři mezi námi: České celebrity, které věří v ilumináty a vraždící mikrovlnky

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Tak, a teď už nemůže být sporu o tom, že naše Země je velká placka, kterou táhne obří želva na svém krunýři. Když to tvrdí i americký rapper B.o.B, který nahrál písně s lidmi, jako je Bruno Mars nebo Jessie J, tak to přece musí být pravda. Mnohem víc nás však zajímá, které české celebrity a veřejně známé osobnosti věří na konspirační teorie. Možná se budete divit.

Martin Miko
Martin Miko 19.1.2020, 12:00

Konspirátoři mezi námi

Američané ve skutečnosti nepřistáli na Měsíci, ale vše vzniklo v ateliérech díky režisérovi Stanleymu Kubrickovi. Barack Obama je ve skutečnosti ještěrka a hologram zároveň. AIDS ve skutečnosti uměle vytvořily USA k tomu, aby zabránily přelidnění na naší planetě. Když budete vyvářet ocet, tak vyčistíte nebe od chemtrails ve vašem okolí. Ano, těmto věcem opravdu lidé po celém světě věří. Dokonce i v Česku se najdou tací, kteří hledají pravdu takříkajíc „jinde“.

Také jsme si mysleli, že se jedná o lidi, kteří pod vlivem drog čtou články na pochybných webech a sjíždějí prapodivná videa na YouTube, ale pletli jsme se. I vysoce postavení Češi totiž využívají „alternativní“ média k tomu, aby se dozvěděli „pravdu“. Nejšílenější na tom všem je, že jsou schopni to, co zjistí, dále šířit v rámci svých sociálních sítí, nebo o tom dokonce dokážou seriózně mluvit v rozhovorech. Ano, je to tak. Legraci si neděláme.

V galerii najdete výběr českých veřejně známých/činných osobností a celebrit, pro které jsou pojmy jako rozum, důkazy, vědecká fakta a logické argumenty sprostými slovy. Možná vás překvapí, kdo všechno má tak trochu o kolečko navíc. A jací konspirátoři napadají vás?

Podobné články

Doporučujeme

Další články