fb pixel Konkurence Smarty Drinku: Bývalý fotbalista Martin Fenin představil světu Šmakec – G.cz
Vyhledávání

Konkurence Smarty Drinku: Bývalý fotbalista Martin Fenin představil světu Šmakec

Zdroj: Z archivu Martina Fenina - se svolením autora

Bývalý český fotbalista Martin Fenin používal výraz šmakec tak dlouho, až se z něj rozhodl vytvořit svůj vlastní míchaný nápoj. Na rozdíl od ostatních alkoholických „míchaček“ má prý dvakrát více alkoholu než konkurence. Feninova míchačka navíc vychází v limitované edici pouhých 500 kusů, takže pospěšte. Na Šmakec!

Martin Miko
Martin Miko 13.5.2021, 15:14

Martin Fenin představil Šmakec

Z bývalého českého fotbalisty Martina Fenina se v poslední době stal propagátor nového míchaného nápoje Šmakec. V podstatě se jedná o rum s kolou v plechovce, jenže celý vizuál a způsob propagace dokázal odprezentovat velmi neobvyklým způsobem. Svůj Šmakec nejprve představil v oblíbeném fotbalovo-rapovém podcastu Offseason a následně rozjel kampaň na sociálních sítích. „To je prostě dobrý čeko libre,“ okomentoval chuť nového nápoje český rapper Cashanova Bulhar ve svém podcastu, který uvádí společně s „bratrem v rýmu“ Labellem. Fenin v Offseason upozornil na to, že ostatní alkoholické míchané nápoje mají maximálně 5 % alkoholu, zatímco Šmakec ho má 10,1 %.

Vzhledem k tomu, že se na trhu objevila pouze limitovaná edice v počtu 500 kusů, počítáme s tím, že míchaný nápoj, který se skládá z tuzemáku River Dog a Coly, půjde rychle na dračku. Plechovka má navíc geniální design. Je na ní totiž zachycený Martin Fenin, jenž vypadává z hořícího okna, čímž odkazuje na své alkoholové aféry z minulosti.

„Tento 38% tuzemák ukazuje, že se to dá dělat i pořádně. Vznikl jako pocta říčním plavcům horní části řeky Vltavy, kde destilérka SVACH stojí,“ popisuje Fenin obsah svého vlastního nápoje na oficiálním e-shopu. Nejlepší je prý ho podávat vychlazený s plátkem citronu. Pokud máte zájem o drink, připravte si dvě stovky. Někdo může namítat, že se jedná o přemrštěnou cenu, ale na druhou stranu se jedná o limitovanou edici. Každý fanoušek českého fotbalu by ji měl mít doma.

Pokud vás zajímají vzestupy a pády této bývalé fotbalové legendy, která měla našlápnuto k tomu zařadit se mezi nejlepší české hráče, doporučujeme vám následující článek.

A kdybyste byli trochu mimo kontext, pusťte si na YouTube písničku Swag Martin Fenin od Bulhara.

Podobné články

Doporučujeme

Další články