fb pixel Konec Jaromíra Soukupa: Stane se z moderátorské legendy pouhý poskok prezidentova poradce? – G.cz
Vyhledávání

Konec Jaromíra Soukupa: Stane se z moderátorské legendy pouhý poskok prezidentova poradce?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Podle informací serveru Neovlivní.cz je Jaromír Soukup v pěkné šlamastice. Do pátku totiž musí zaplatit neuvěřitelných 460 milionů korun, což rozhodně není malá částka ani pro takového mediálního magnáta. Jednu nabídku, která by ho zachránila, prý na stole má, jenže by zároveň přišel o část své mediální agentury Médea, která ho jako jediná drží nad vodou. Tohle bude ještě napínavé.

Martin Miko
Martin Miko 28.1.2020, 11:42

Prodělává milion děnně

Zdá se, že e-shop Jaromíra Soukupa ani autobazar Jaromíra Soukupa našeho všehoschopného moderátora nespasily, a proto se bude muset rozhodnout nějakým radikálním způsobem, jak splatit své zapeklité dluhy. Zaplatit do tohoto pátku 460 milionů korun je totiž pravděpodobně problém i pro pana Soukupa, který podle zjištění Neovlivní.cz má dluhů až po krk. Trn z paty by mu mohl vytáhnout jistý návrh, který má na stole, ovšem problém je v tom, že by přišel o část své mediální agentury Médea, která jeho český sen drží už jako jediná nad vodou.

Nejzajímavější na tom všem ovšem je informace, kdo by si rád koupil výdělečný byznys Jaromíra Soukupa. Jeho firmy včetně dluhů by totiž rád prevzal poradce českého prezidenta Martin Nejedlý, který by finance získal skrz čínskou firmu CITIC. Ta už nějakou dobu vlastní část Soukupova byznysu, jenže se zdá, že je to pořád málo. Nabídka zní víc než lákavě. Kdyby do pátku Soukup kývl na nabídku, mohl by se zbavit všech svých dluhů. Navíc by čínská společnost dále financovala pořady Jaromíra Soukupa na TV Barrandov, takže by mohl být náš oblíbený moderátor a herec ve svém sitcomu opět kreativní. Navíc bychom se konečně dočkali dalších dílů seriálu Premiér. Prozatím jich vyšlo 9 a my chceme víc.

Nebylo by to samozřejmě zadarmo. Musel by se totiž vzdát své firmy - mediální agentury Médea, což se samozřejmě Soukupovi nechce. A není to první nabídka tohoto typu. Jaromíra Soukupa totiž trápí dluhy už delší dobu, jak jsme v minulosti dozvěděli. Jeho televize Barrandov prý prodělává podle Neovlivní.cz až milion korun denně, což si vynásobte počtem dnů v roce a pochopíte, proč má Jaromír Soukup takové finanční problémy. A jediné, co ho alespoň částečně drží nad vodou je zmiňovaná agentura Médea, která řeší reklamu a reklamní prostor a časy s největšími firmami v Česku. Kdyby o ní Soukup přišel, byl by v podstatě vyšachován z mediálního světa, což se mu zřejmě nechce.

Zdá se, že Soukupa nezachrání ani další stovka vlastních pořadů. Za co by je tak koneckonců aktuálně točil, že? Mějme však na paměti, že kdyby se zbavil TV Barrandov už před rokem, tak by nikdy nevznikl sitcom Premiér. Plyne z toho ponaučení, že vše zlé je k něčemu dobré. A ještě bychom tomuto pomalu chudnoucímu mediálnímu magnátovi rádi na závěr pogratulovali k získání anticeny Zlatý citron.

Podobné články

Doporučujeme

Další články