fb pixel Komiksoví maniaci, zbystřete! Je tu poslední šance na objednání série Ú.P.V.O. – G.cz
Vyhledávání

Komiksoví maniaci, zbystřete! Je tu poslední šance na objednání série Ú.P.V.O.

Zdroj: Zdroj: Comics Centrum

Nakladatelství Comics Centrum nabízí poslední šanci na získání dalšího dílu série z Mingolova světa. Kdo si zamiloval Hellboye, neměl by ji jen tak minout!

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 9.10.2015, 19:20

Začalo to už roku 2008, kdy do kin vstoupil druhý film s Hellboyem s podtitulem Zlatá armáda. Comics centrum právě toho roku vydalo nejen další knihu čertovského likvidátora všech nadpřirozených zmetků, ale zároveň i odstartovalo prodej "odštěpené" série - komiksových povídek obohacující svět Červenýho o nové postavy. To je série Ú.P.V.O.. Snad právě proto, že se film z velké části natáčel v České republice, máme pro rohatého hrdinu takovou slabost.

Od prvního dílu série Ú.P.V.O. uběhl už nějaký ten rok a právě teď máte ještě pár dní možnost si objednat jeho čtvrtý díl - Ú.P.V.O.: Smrt. Comics Centrum jako již tradičně jede svůj program "Na přání" a šance na získání čtvrtého dílu už pomyslně odtikává.

ANOTACE: Novým velitelem týmu Úřadu paranormálního výzkumu a obrany se stává mrtvý vojenský kapitán Benjamin Daimio a celý úřad se stěhuje do nové centrály – obrovského po dlouhou dobu uzavřeného výzkumného zařízení, ve kterém americká vláda prováděla ve spolupráci s nacistickými vědci utajené experimenty. Nejpodivnější komiksový tým se díky tomuto příběhu o živé mrtvole, šílenství, kopí osudu a monstrózní bráně do nebes stává ještě podivnějším.

Vůbec poprvé na scénáři společně pracovali slavný Mike Mingola a John Arcudi. Výtvarně ho zpracoval Guy Davis. V knize Smrt všichni společně navazují na děj z předchozího dílu - Žabí mor. Knihu si můžete objednat na webovkách Comics Centra.

A protože o prodeji rozhodnou jen předobjednávky, nemusíte zatím nic platit. Cena je 399 korun a pokud kniha vyjde, budete mít čas na její vyzvednutí a zaplacení od 9. 11. do 11. 12. letošního roku. Podmínkou jako vždy je, aby si knihu objednalo aspoň 500 lidí.

Čas na objednání nové knihy ze série Ú.P.V.O. máte do této neděle, 11. října. Tak, kdo si ještě zapomněl objednat svůj nášup Mingolova nadpřirozena?

Mrkněte na web Comics Centra.

A jakou komiksovou legendu vám ještě může Comics Centrum ještě přihodit, se můžete podívat SEM.

Podobné články

Doporučujeme

Další články