fb pixel KOMENTÁŘ: Speciální toalety pro třetí pohlaví jsou nejzbytečnější investicí v historii lidstva. Řekněte to i Němcům – G.cz
Vyhledávání

KOMENTÁŘ: Speciální toalety pro třetí pohlaví jsou nejzbytečnější investicí v historii lidstva. Řekněte to i Němcům

Zdroj: Archiv

Zatímco v sousedním Německu už některé základní školy přemýšlí nad tím, že budou v budoucnosti stavět třetí druh toalety pro neurčité pohlaví a další hypermoderní „problémy“ prvního světa, my se stále pereme se špatnými dálnicemi, zadlužeností našich občanů a zaostalým vzdělávacím systémem. Možná právě řešení nesmyslů je znakem vyspělého státu. Nepřijde vám to tak?

Martin Miko
Martin Miko 30.1.2019, 18:06

Rovnoprávnost ano, ústupky ne

S velkou pravděpodobností se západní svět má natolik dobře, že má spoustu času na to řešit nesmyslné výdobytky moderní doby. Řeší se to, že někdo si před pěti lety napsal nekorektní vtip na svůj Twitter. Diskutuje se o tom, že někdo je muž, který po pár operacích a hormonálních procedurách, chce soupeřit s ženami a ukázat jim, že je lepší žena. A rozebírá se také to, že někdo neví, jestli je muž nebo žena, a proto mu musíme postavit speciální toaletu pro třetí pohlaví.

Co se týče stavění toalet pro třetí pohlaví na základních školách v Německu, značí to jen to, že se Němci mají natolik dobře, že nemusí řešit peníze kvůli takovým malichernostem jako je genderová korektnost, která podle všeho akorát stojí peníze. V Německu je sice uznávané třetí pohlaví, jenže otázkou je, zda-li jsou takové ústupky pro naši společnost důležité. Speciální toalety se přece staví pro lidi s tělesným postižením, nikoliv pro lidi, kteří dokáží vykonávat svou potřebu jako muž nebo žena. Zdá se, že používání selského rozumu by lidem občas neuškodilo, jenže tato problematika je citlivá a mnozí se proti ní bojí veřejně vystoupit. Když zkritizujete nesmyslnost těchto korektních nápadů v médiích, tak vás všichni na sociálních sítích semelou a zdiskreditují. Začnou se vám šťourat ve vašich twitterových příspěvcích z roku 2009 a rázem se z vás stane nepřítel moderní doby.

Každý z těchto lidí vám řekne v podstatě to samé. Ať si každý dělá, co chce, ale ať nám to necpe do zákonů, pravidel a nekomplikuje už takto složitý svět. Zastánci výmyslů typu speciální toaleta apod. by si měli uvědomit, že z těchto osob nedělají nikoho, kdo by měl být roven mužům a ženám. Přirovnali bychom to ke školní třídě, kde paní učitelka nadržuje průměrnému studentovi a veřejně ho chválí za to trojku z výtvarky. Je jasné, že takový student bude ve třídě neoblíbený a ostatní spolužáci na něj budou koukat skrz prsty.

Je očividné, že kdyby byl hlad, bída, nouze o základní lidské potřeby nebo, nedejbože, válka, nikdo by snad ani nepomyslel na takové nesmysly jako je třetí toaleta pro základní školy.

A zde si přečtěte o tom, že se pravděpodobně chystá žaloba na samotného prezidenta České republiky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články