fb pixel Kérka na obličeji nebo Tik Tok: 6 věcí, kterými se znemožníte nejen v roce 2019 – G.cz
Vyhledávání

Kérka na obličeji nebo Tik Tok: 6 věcí, kterými se znemožníte nejen v roce 2019

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Samozřejmě, že se můžete znemožňovat celý život, ale těchto 6 věcí aktuálně vede žebříček ostudy mezi obyvatelstvem naší země. Aspoň to tedy vyplývá z našich průzkumů. Takže dávejte bedlivý pozor na to, co děláte i na to, co víte a nevíte. V hospodě u piva by vás to mohlo vyjít pěkně draho.

Martin Miko
Martin Miko 25.1.2019, 13:20

1. Kérka na obličeji

Nejste-li profesionální tatér, Mike Tyson, Robert Rosenberg nebo americký rapper, kterému je všechno jedno, protože pod dávkou xanaxu stejně ve třiceti umře, měli byste se kérce na obličeji raději vyhnout. Vypadat jako blbec můžete přece i bez vytetované růže na tváři. Hlavně nezapomínejte na to, že make-up se dá smýt, hloupý knír oholit, ale kérky jsou věčné.

2. Zmatky v genderu

V dnešní době snad neexistuje větší faux pas, než když oslovíte kamaráda u stolu špatným genderem. Použít ve větě zájmena typu on nebo ona jsou doslova společenská sebevražda, za kterou se trestá doživotním opovržením ze strany hyperkorektních liberálů a absolventů genderových studií.

3. Neznalost Jaromíra Soukupa

Dávno přece víme, že neznalost neomlouvá. Jakmile někde prohlásíte, že nevíte, kdo je tento všestranný moderátor, stanete se automaticky terčem posměchu na podobné úrovni, jakou zažívá právě on. Budete takzvaný posměch Jaromíra Soukupa. Navíc riskujete to, že jakmile se ve společnosti začnou lidé bavit o jeho nové politické straně nebo o jeho moderátorské aktivitě, vy budete pouze mlčet.

4. Neviděli jste seriál Most!

Fenomén posledních týdnů jménem Most! by vám uniknout rozhodně neměl. Nekorektní humor plný stereotypů o romech a chudých lidech v zapadlém severočeském městě totiž Čechy baví a ještě několik měsíců bavit bude. Takže byste honem měli zkouknout alespoň první díl, ať jste trochu v obraze.

5. Máte Tik Tok

Kdyby vám bylo 13 a váš život se motal pouze kolem kapesného od rodičů, YouTube a krabicového vína s colou, dalo by se chápat, že jste aktivním uživatelem aplikace Tik Tok, která v současné době hýbe světem sociálních sítí mezi omladinou. Ovšem jestli je vám nad dvacet a pochlubíte se před kamarády novým Tik Tok videem, které jste v koupelně vytvořili, budete za ultimátního vola.

6. Simulování teroristických útoků

Tento trend běžel loni v létě ale ukázalo se, že jakmile pokácíte pár stromů na koleje, politické hnutí, které jste aktivně podporoval, se vás zřekne. Proto vám doporučujeme, abyste žádné teroristické útoky z důvodu podněcování násilí neprováděli. Může vás to přijít draho a lidé, kterým se budete chtít zavděčit, se vás stejně zřeknou. Kamarádi v hospodě mají stejně raději fotbal než politiku.

A zde by se ČSSD ráda přejmenovala na hodně hloupý název, za který sklidí jen posměch.

Podobné články

Doporučujeme

Další články