fb pixel Když Luke Perry hrál mladšího bráchu Šáši Krustyho a nechtěl souložit s Peterem Griffinem – G.cz
Vyhledávání

Když Luke Perry hrál mladšího bráchu Šáši Krustyho a nechtěl souložit s Peterem Griffinem

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Včera nás opustil jeden ze symbolů devadesátých let a idol všech tehdejší puberťaček, Luke Perry alias Dylan z nesmrtelného seriálu Beverly Hills 90210. Tato platonická láska našich maminek se nikdy neodprostila od své nejslavnější role a Perrymu vystupování v ikonickém pořadu získalo celoživotní slávu – dokonce vystoupil ve dvou nejlegendárnějších animovaných sitcomech všech dob. Kromě Simpsonových si tak kreslený Perry zahrál i v Griffinových (Family Guy).

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 5.3.2019, 12:01

Mladší bratr Šáši Krustyho

Luke Perry se objevil v Simpsonovské epizodě Šáša Krusty zrušen, Šáša Krusty má padáka z roku 1993, tedy na vrcholu slávy Beverly Hills 90210. V této dnes již klasické epizodě přijde Šáša Krusty o svůj pořad a rozhodne se získat si publikum zpět velkým comebackovým speciálem, parodií na legendární Elvisův pořad z roku 1968. Aby si zajistil, co největší sledovanost, rozhodne se pozvat kromě Johnnyho Carsona či Red Hot Chill Peppers právě Lukea Perryho, kterého představí jako svého "blbýho nevlastního bráchu". Tvůrci se rozhodli Perryho vykreslit jako neskutečně talentovaného komika, jenž ve všem předčí Krustyho, kterého tak Levák Luke (jak Krusty svého pomocníka pojmenuje) dohání k šílenství.

Ten se nakonec rozhodne vystřelit Lukea Perryho z děla, které nešťastnou náhodou míří na okno, takže Luke nejprve proletí továrnou na šmirgl papír, výlohou plnou kyseliny a nakonec dopadne do skladiště na hromadu polštářů – bohužel pro Lukea dojde sekundu poté k demolici celé budovy a Perry je tak navždy pohřben pod sutinami. Perryho vystoupení v seriálu je mezi fanoušky natolik legendární, že si dokonce včera mohli čtenáři Wikipedie přečíst pod Perryho životopisem zmínku o tom, že ho přežil jeho starší bratr, Herschel Krustofsky, alias Šáša Krusty - bohužel, editoři internetové encyklopedie nemají moc smysl pro humor, a tak větu nakonec odstranili.

Luke Perry je gay

O sedm let později se Luke Perry objevil v epizodě druhé řady seriálu Griffinovi (Family Guy), Příběh z první strany, ve které se Meg snaží dostat na vysokou školu tím, že napíše rozhovor se starostou Adamem Westem. To ale Peterovi přijde jako o nudné téma, a tak Meg podstrčí vlastní článek o tom, že Luke Perry je gay. A jelikož pro to nemá žádné důkazy, rozhodne se Perryho svést, což skončí tím, že se znechucený Luke pozvrací a následně zažaluje Meg pro urážku své osoby. Díl končí tím, že se nakonec Peter Perrymu omluví a sepíše omluvný článek, ve kterém uvede vše na pravou míru, s tím, že Luke gay není – až na to, že divák nakonec zjistí, že Perry ve skutečnosti gayem je a tajně souloží právě se starostou Adamem Westem.

A právě tyhle dvě epizody, ve kterých si Perry skutečně namluvil sám sebe, jsou důkazem toho, že Luke Perry nezůstane v našich srdcích jen jako Dylan, ale jako jeden z největších symbolů devadesátých let.

A tady si přečtěte10 zajímavostí o Keithu Flintovi, který svým zjevem děsil děti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články