fb pixel Kdyby existoval Bůh, tak by pravděpodobně nikdy nedopustil vznik těchto 6 zrůdností – G.cz
Vyhledávání

Kdyby existoval Bůh, tak by pravděpodobně nikdy nedopustil vznik těchto 6 zrůdností

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Lidí, kteří věří v Boha, je i v roce 2018 mnoho. Podobné konspirační nepodložené žvásty, které tito lidé šíří dál, jsou ale úplný nesmysl. Proč? Bůh totiž stoprocentně neexistuje a máme k tomu hned 6 zrůdností, jejichž vznik by přece nikdy v životě nedopustil.

Martin Miko
Martin Miko 28.5.2018, 15:54

1. Odpověď nevím

Není nic horšího, než chodit s nerozhodným partnerem, který na všechno odpovídá nevím. Na otázky typu „Máš hlad?“ nebo „Bude sex?“ by měla být vždy jasná odpověď. Samozřejmě by měla znít ANO. Lidé tuto odpověď však aplikují i při volebních průzkumech nebo žádostech o ruku. Tazatelům odpověď nevím téměř vždy zvedá tlak.

2. Pizza s ananasem

Zločin proti lidskosti srovnatelný s holokaustem je, když vyrobíte šunkovou nebo parmskou pizzu a položíte na ní kusy konzervovaného ananasu. Při dopečení každé pizzy Hawaii umře jedno štěňátko a zároveň se zrodí sršní hnízdo.

3. Pracovní pondělí

Po krásných dvou víkendových dnech nastane vždy nechutné pracovní pondělí, které mučí od pradávna celý svět. Kdyby existoval Bůh, tak by nikdy nedovolil, aby lidé zažívali krušné pondělí každý týden po celý rok.

4. Přečtená zpráva na FB bez odpovědi

Lidé, kteří si přečtou vaši zprávu, a pak na ní neodpoví, by si zasloužili peklo. Kdyby Bůh existoval, měl by Facebook a zažil tuto situaci, tak by určitě hodil blesk po Marku Zuckerbergovi a zamezil této naštváníhodné situaci, kterou občas prožívá každý z nás.

5. Obal v lednici od čehokoliv, co se tváří, že tam furt je

Není nic horšího, než když vlezete v noci do lednice a chcete sníst Nutellu, jenže někdo z lidí, kteří s vámi sdílejí dům či byt, tu Nutellu snědl, a pak vrátil obal zpět do lednice! Totéž tito lidé bez svědomí dělají s kečupem, hořčicí, nebo dokonce obalem na vejce. Kdyby byl Bůh, tak jim nadělí nekonečný průjem a alergii na pivo.

6. Dvanáctka ve fabrice za pásem

Bůh by přece nikdy nedopustil, abyste pracovali 12 hodin denně za minimální mzdu pro japonskou korporaci v šílených podmínkách za bídné peníze. Vlastně už od středověku lidi makali jako šrouby a Bůh za ně nikdy nezasadil ani nesklidil úrodu.

A zde bude z Bible odstraněn Bůh v rámci kampaně MeToo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články