fb pixel Kauza sexuální sekty Keitha Raniera: otrokyně mu měla shánět herečka Allison Mack známá ze seriálu Smallville – G.cz
Vyhledávání

Kauza sexuální sekty Keitha Raniera: otrokyně mu měla shánět herečka Allison Mack známá ze seriálu Smallville

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Příběh soudobé sekty zvané Nxivm ani po zadržení jejího zakladatele a vůdce Keitha Raniera nekončí. Kult, v jehož vnitřku fungoval pyramidový systém pánů a sluhů, využíval členky jako sexuální i pracovní otrokyně. Nyní vyšlo najevo, že bílé maso měla Ranierovi pomáhat shánět herečka Allison Mack.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 23.4.2018, 14:10

Otrokyně a paní

Americká policie v pátek zadržela herečku Allison Mack. Usměvavá blondýnka nezpronevěřila žádné peníze ani nikoho nezavraždila - i když, jak se to vezme. Důvodem, proč si pro ni vyšetřovatelé přišli, je totiž její spoluúčast na obchodu s bílým masem a týrání členek spolku zvaného Nxivm.

Soudobá sekta založená a vedená nadprůměrně inteligentním podnikatele Keithem Ranierem je v hledáčku FBI už dlouho a zmíněný guru byl vzat do vazby už v březnu. V rámci sekty, do které musel vstupující člen investovat tisíce dolarů, podle dostupných informací fungoval pyramidový systém, ve kterém se podle zásluh dalo stoupat výš a výš.

V úzkém kruhu nejvěrnějších členů se pak lidé dělili na pány a otroky. Jako sexuální i pracovní služky tu fungovaly zejména ženy. Raniere své následovnice měl opakovaně zneužívat a vypalovat jim do podbřišku zvláštní symbol složený z iniciál jeho jména. Pokud žena přivedla novou členku, získala titul "paní".

A právě takhle se na špičku v rámci kultu dostala i Mack. Ta měla na pravidelné bázi hledat a přivádět nové a nové ženy a Ranierovi celou společnost pomáhala řídit. Pokud jí bude prokázána vina, podle amerických médií jí hrozí trest od 15 let odnětí svobody až na doživotí.

Mack je nejznámější díky roli zvědavé novinářky Chloe Sullivan ze seriálu Smallville, objevila se i v dalších televizních počinech. Poslední dobou měla ale evidentně plné ruce jiné práce.

A tady o sektě NXIVM a Keithu Ranierovi čtěte více.

Podobné články

Doporučujeme

Další články