Kandidátka plná Soukupů? Jenom fór. Nebo ne? 17 skvělých reakcí na nové politické hnutí ředitele TV Barrandov

Víte, co je na téhle zemi super? Tady opravdu nepřejde týden, aby se nestalo něco bizarně groteskního. Tentokrát to padlo na ředitele TV Barrandov a nejlepšího moderátora na světě Jaromíra Soukupa, který v jednom ze svých pořadů oznámil, že zakládá politické hnutí. Slovy klasika, to je vskutku kvalitní materiál!

Bizár zpráva týdne

Z marketingového hlediska geniální tah, ze všech ostatních krok hodný svěrací kazajky. Skvělý moderátor, posel pravdy, miláček půlky národa, televizní ředitel a bůh ví, co ještě, Jaromír Soukup se rozhodl znovu zkusit štěstí a procpat se do politiky. Oznámil to v jednom ze svých pořadů na TV Barrandov a nutno uznat, že to všechny nadchlo. Jeho fanoušky zřejmě skutečně, zbytek Čechů se zaradoval spíš nad tím, jak kvalitní materiál pro internetový humor tak před nimi přistál přímo na stříbrném podnose.

Ano, reakcí na založení politického hnutí s názvem List Jaromíra Soukupa a zprávu o tom, že si Soukup zaregistroval doménu Soukupnahrad.cz, je na českých sociálních sítích opravdu požehnaně, protože to prostě ani jinak nejde. Podívejte se na náš výběr v galerii tady:

A tady se podívejte na 10 Year Challenge našich předních politiků. Jak se proměnili Kalousek nebo Zeman?


Komentáře

Doporučeno pro vás