fb pixel Kampaň MeToo je příznakem zániku západní civilizace – G.cz
Vyhledávání

Kampaň MeToo je příznakem zániku západní civilizace

V ženách podporuje pomstychtivost a zbavuje je ženskosti, z mužů dělá bojácné impotenty. Ale dobře nám tak, imigranti se s tím párat nebudou.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 1.1.2018, 12:02

Globální kampaň MeToo v některých ženách otevřela pomstychtivost, hysterii a přehánění. Prostě nejtemnější stránky lidské psychiky. Desítky pozapomenutých hereček si často i po desítkách let najednou „vzpomněly”, že sice kdysi nějakého producenta nebo režiséra samy zatáhly do postele, aby dostaly vysněnou roli, ale vlastně prý nešlo o prostituci. Nechovaly se jako kurvy. Bylo to znásilnění!

Ano, možná to jsou výstřelky vypočítavých hvězdiček, které se za své dávné kurvení (přesnější výraz nás nenapadá) snaží vytřískat tučné odškodné. Horší je, že kampaň MeToo negativně zasáhla i do běžných vztahů mezi průměrnými muži a ženami. Najednou totiž přestává být jasné, kde končí zcela normální seznamovací a namlouvací rituály a kde začínají sexuální útoky. Když nějaké ženě na férovku řeknete: „Líbíš se mi – nechtěla by sis prohlédnout mou sbírku motýlů?“ může vás nařknout, že jste jí dělali nemravné návrhy. A to i v případě, že místo otakárka fenyklového sní o vašem penisu.

Finalistka americké soutěže krásy Samantha Holvey v rámci kampaně MeToo obvinila Donalda Trumpa, že prý ji „okukoval jako kus masa“. Viz ZDE. Ale co jiného jsou soutěže krásy než přehlídky „masa“? Pokud se nějaké ženě nelíbí, že jí někdo čumí na prsa a na zadek, nemá se těch soutěží účastnit, ne?

Nově je tedy „sexuálním útokem“ i fakt, že se vám nějaká žena líbí, takže si ji zálibně prohlížíte. Pak je ale sexuálním útokem vlastně všechno. Ženy by se měly přestat malovat, lakovat si nehty, zvětšovat si prsa, ondulovat si vlasy, nosit minisukně… To všechno (a tisíce dalších zkrášlovacích úkonů) přece dělají jen proto, aby si je muži zálibně prohlíželi. Ideálním oblečením zastánkyň kampaně MeToo je černá burka Islámského státu. Z ženy pak totiž není vidět vůbec nic a muži nemají důvod ji vilně očumovat.

Asi nejdál to zatím dotáhli ve Švédsku. Tamní sociální demokraté připravili návrh zákona, podle kterého musí každému sexuálnímu kontaktu předcházet explicitní (tedy jednoznačný) souhlas obou partnerů. Jinak půjde o znásilnění.

Představme si romantický večer slečny a jejího přítele. Kýčovitý západ slunce, terasa s výhledem na moře, napůl vypitá lahev vína…
On: „Miláčku, co kdybychom se dnes pomilovali?“
Ona: „Také toužím po sexu…“
On: „A máš notářsky ověřené potvrzení, že chceš být penetrována právě dnes večer od 21.20 do 22.45 právě mým penisem, právě do vagíny a právě v misionářské poloze?“
Ona: „Nemám…“
On: „Hm, tak to z toho nebude nic. Nemůžu riskovat, že si za pět let vzpomeneš, žes to vlastně nechtěla…“
Ona: „Kašli na papíry! Brutálně mne ojeď do análu, ty draku! Chci, abych mne přitom svázal a naplácal mi na zadek!“
On: „BDSM praktiky? Kromě notářského potvrzení sežeň ještě tři nezávislé svědky, kteří potvrdí, žes to výslovně chtěla…“

Kampaň MeToo je prostě sexuální kontrarevoluce. Definitivně zničí běžné vztahy mezi oběma pohlavími a běžné formy sexuální komunikace, postavené na sociobiologických základech, vytvořených v evoluci savců posledních několika milionů let. Samec dobývá, samice se chvíli brání a pak (někdy) podlehne. Oba vědí, že je to celé jen předkoitální hra, ve které si samice samce testuje. Jde o to, aby si pro své potomky vybrala co nejkvalitnější geny. Tohle všechno teď ale končí. Západní společnost buď vyhyne, nebo ji ovládnou imigranti a nájezdníci, kteří dosud neztratili zdravé přírodní instinkty, a to i pokud jde o sex.

Dobře nám tak. Pokud se necháme zblbnout kampaní MeToo, nic jiného než vyhynutí si nezasloužíme.

A TADY si přečtěte, jak rozrůstající se průmyslové odvětví MeToo nabírá nové pracovnice.

Podobné články

Doporučujeme

Další články