Kačence Brožové táhne na 60: 7 zajímavostí o ženě, která kandidovala za ČSSD a dabovala mamutici – G.cz
Vyhledávání

Kačence Brožové táhne na 60: 7 zajímavostí o ženě, která kandidovala za ČSSD a dabovala mamutici

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Dnes slaví své 51. narozeniny náš národní poklad, herečka, zpěvačka a především neúspěšná politička Kateřina Brožová, kterou si v poslední době pamatujeme především jako doktorku Lýdii Kellerovou z předvídatelného klišé seriálu, který vysílala TV Barrandov. Byl by hřích, kdybychom ji nevěnovali alespoň jeden článek, který bude důstojnou celebrací její blížících se šedesátých narozenin.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 9.2.2019, 17:01

Kačce je přes půl století

V minulosti světem internetu koloval oblíbený vtip, který si dělal legraci z toho, že Kateřina Brožová přijme každou filmovou roli. Bylo by dobré si ho připomenout. Přijde filmový producent z TV Barrandov za Kateřinou Brožovou a říká: „Mám tu jeden sci-fi seriál o ovdovělé mluvící vačici, která cestuje časem a... .“ V tu chvíli Kateřina vykřikne: „BERU TO.“

Kdo má 13 minut volného času, může si vychutnat bizarní reklamu na Škoda Favorit z roku 1988, ve které Kateřina Brožová ztvárnila jednu z hlavních rolí.

Koho nebaví automobily a má raději filozofii, může si přečíst Katčinu polemiku nad současnými problémy světa a pracovitostí krtků.

A zde se přečtete 7 důležitých rad pro Tomáše Řepku, kterého čeká hostování na 15 měsíců s možností prodloužení.

Podobné články

Doporučujeme

Další články