fb pixel Jumaji, Společnost mrtvých básníků či Král rybář: 10 zásadních filmů Robina Williamse, které byste si rychle měli pustit – G.cz
Vyhledávání

Jumaji, Společnost mrtvých básníků či Král rybář: 10 zásadních filmů Robina Williamse, které byste si rychle měli pustit

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Když Robin Williams zemřel, svět určitě přišel o jednoho z nejlepších komiků. Jeho fóry a nakažlivý optimismus ale budou žít dál v jeho nejlepších filmech. Viděli jste je všechny?

Václav Rybář
Václav Rybář Aktualizováno 15.8.2019, 12:50

Ať žije král!

Když nás před skoro pěti lety opustil ve věku 63 let jeden z nejtalentovanějších herců a komiků, jakým Robin Williams bezesporu byl, tak celý svět plakal. Dnes na Nova Cinema ve 20 hodin dávají sci-fi inspirované filozofií z díla Isaaca Asimova, snímek Andrew - Člen naší rodiny. V tom Willaims ztvárnil androida Andrewa, který ujde dlouho cestu od domácího pomocníka v robota, který je od člověka k nerozeznání jak navenek, tak schopnbostí vnímat krásu či lásku.

Geniální herec, jehož smrt byla velká ztráta a my to pořád ještě rozdýcháváme, i když už to bude pár let, po sobě nechal opravdu velké množství počinů, ke kterým se rádi vracíme znovu a znovu. Desatero našich nejmilejších jsme shromáždili v galerii tady:

A tady 10 zásadních filmových rolí Garyho Oldmana.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články