fb pixel Jste zamindrákovaný, zahořklý a neúspěšný břídil? 5 tipů pro vás, jak si zlepšit náladu – G.cz
Vyhledávání

Jste zamindrákovaný, zahořklý a neúspěšný břídil? 5 tipů pro vás, jak si zlepšit náladu

Život není peříčko. Dřete od nevidím do nevidím někde u pásu, a proč? Aby z vašich daní vláda platila uprchlíky, cikánskou svoloč, zbytečné úředníky, nenažrané a chamtivé politiky a bůhvíkoho a co ještě. Vaše oblíbené pivo z Alberta zdražili ze dvou korun na dvě padesát. Živoříte. Žijete ze dne na den, zatímco lidé kolem vás se mají mnohem lépe. Pro tohle jste tedy těma klíčema nezvonili. (Samozřejmě obrazně. Vy jste fyzicky nikde klíčema nezvonili.)

Dominik Landsman
Dominik Landsman 15.11.2017, 06:25

Neustále jste s něčím nespokojeni a za svůj podělaný život viníte druhé. Jste smutný člověk. Nicméně i vy máte možnost urvat si trochu toho štěstíčka. Trochu té radosti. Máme pro vás několik tipů, jak si můžete zlepšit náladu.

1. Udávejte

Dopřejte si trochu té radosti a udejte svého hospodského. Pokaždé, když tam jdete, tak vám nechce dát slevu. Sice mu nedáváte dýško, ale i tak vám přijde, že málo kmitá. Navíc si koupil novou ojetou fábii, takže stoprocentně šidí. Každý hospodský šidí. Jsou to prospěcháři, kterým jde jenom o prachy. To vy vůbec nešidíte. Vy to totiž neumíte a ani nemáte jak šidit. U pásu v Kolbence se moc šidit nedá.

Takovému jednání je třeba učinit přítrž. Váš nenažraný hospodský s jeho novou fábií a ženou, která je mnohem hezčí, než ta vaše stará herka, jejíž ňadra ji při chůzi pleskají o kolena, vám už krev pít nebude. Speciálně pro vás a vám podobným přispěchal na pomoc Andrej Babiš, který pro tyto případy zřídil bonzácký web. Tam jenom vyplníte formulářek a hospodský má minimálně o starost víc. A vůbec to nemusí být jenom proto, že vám nevydal účtenku.

2. Nechte někomu odtáhnout auto

To si takhle koukáte z okna před barák, protože nic lepšího na práci nemáte, když tu si všimnete, že někdo parkuje na trávě. Na přeplněném parkovišti nebylo místo, tak to normálně ten šmejd zaparkoval na trávu. A ještě navíc to je audina. Tak takhle ne. Opět si někdo myslí, že když má peníze, zákony na něho neplatí. Okamžitě volat policii, ať ho odtáhnou. Hned pak budete mít ze sebe lepší pocit.

3. Vyhrožujte někomu na internetu

Nejhorší jsou ti, kteří vyjádří svůj názor, se kterým vy nesouhlasíte. Takoví jedinci si slitování nezaslouží. Ihned si je v tom virtuálním světě najděte a řádně jim to vytmavte. Vynadejte jim, sprostě je urážejte a třeba jim i vyhrožujte fyzickou likvidací. Oni nevědí, že jim nejste schopni ublížit, protože měříte metr šedesát, vážíte padesát kilo a máte problémy se zády. Hlavně, že se vám uleví.

4. Všude si stěžujte

Je jedno, kde a komu. Jakmile se vám něco nelíbí, hned si stěžujte. Paní u pokladny vám omylem namarkovala celozrnnou housku, ačkoliv jste si koupili housku tmavou. Pořádně ji seřvěte a pak si nechte zavolat jejího nadřízeného, aby se situace pořádně prošetřila. Ta fronta za vámi vás vůbec nemusí zajímat. Vy jste v právu. Vy se perete za svou tmavou housku. Možná tu prodavačku i vyhodí. To by byla paráda.

5. Znevažujte úspěchy jiných

Nejhorší věc, co vás v životě může potkat, je, když má někdo jiný úspěch. Ty pocity zoufalství a zášti, které u vás propuknou, jsou ubíjející.

Jediné východisko pro vás, jak z těch úspěchů všech lidí kolem vás nezešílet, je tyto znevažovat. Vyhrál někdo olympiádu? Měl štěstí, byl nadopovaný, a to se mu to vyhrává, když dostává prachy od sponzorů na trénink.

Povýšili někoho z vaší práce? To bude tím, že leze šéfovi do zadku, protekce a podobně.

A TADY máte 8 osob a institucí, které mohou za váš podělaný život.

Podobné články

Doporučujeme

Další články