fb pixel Jste vypasený vepř? Pomůžeme vám zhubnout – G.cz
Vyhledávání

Jste vypasený vepř? Pomůžeme vám zhubnout

Máte pocit, že byste potřebovali shodit pár kil? Když se na sebe podíváte do zrcadla, znechuceně odvrátíte zrak a propadnete skepsi z vlastní nadváhy? Možná právě pro vás máme řešení.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.10.2017, 11:44

Cesta ke štíhlé postavě je lemována celou řadou překážek. Na trhu existuje spousta hubnoucích procedur. Jsou to povětšinou různé typy diet plus samozřejmě velmi drahé doplňky stravy.

Máme tu například krabičkovou dietu anebo čtverečkovou dietu, ale i spoustu jiných. Je důležité ušít tu správnou dietu vašemu organismu tak říkajíc přímo na tělo.

Je nutné se nad tím pozastavit a výběr vhodné diety řádně promyslet a hlavně prokonzultovat s nutričním poradcem. Je to prostě tak, že sami od sebe nezhubnete.

Musíme si přiznat, že moderní pojetí hubnutí něco stojí. To se nedá nic dělat. Chcete zhubnout, tak budete platit. Kýžený efekt na sebe ale nedá dlouho čekat. Takové mléčná dieta, popřípadě řepová dieta, váš organismus určitě nastartuje směrem k lepším zítřkům. Veškerá nadváha z vás vyjde přirozenou cestou a to několikrát denně na toaletě anebo do kalhot v přeplněné MHD. Holt nadváha si nevybírá, kdy z vás odejde.

Rovněž je zde taktéž možnost nechat si udělat u výživového poradce vyšetření, podle kterého vám posléze poradce za drobný příplatek v řádu několika tisíc korun sestaví jídelníček speciálně pro vás. To je taky cesta.

Můžete taktéž různé způsoby diet kombinovat. Například profesionálové v hubnutí kombinují řepovou dietu se sacharidovou bombou. Rychle dostat do organismu sacharidy a tyto následně nechat vyplavit řepovým průjmem. Bolí to, je to nepříjemné, společensky vás to na pár měsíců vyřadí ze hry, ale nakonec se zadaří a vy zhubnete dvě kila. A to za to stojí.

Ano, můžete se při hubnutí nechat nalákat na drahé diety, programy a poradny. To je fakt. Nebo můžete zkusit jednu takovou dietu, o které se moc nemluví. Je to zastaralý způsob hubnutí, není to trendy a nedoporučuje to žádná celebrita, ale za zkoušku nic nedáte. Nuže bez dalšího otálení vám předkládáme zaručenou cestu k hubnutí:

Přestaňte vymýšlet kraviny, přestaňte se přežírat, zvedněte tu svou línou prdel a začněte něco dělat. Třeba si každý den choďte zaběhat. To máte zadarmo.

Děkujeme za pozornost a přejeme příjemné hubnutí.

A TADY se můžete podívat na zápisky z deníčku začínající dietářky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články