fb pixel 11 týdnů z deníčku začínající dietářky – G.cz
Vyhledávání

11 týdnů z deníčku začínající dietářky

Hubnutí je věčné téma spousty žen. Některým se daří, jiným zase tolik ne. Nicméně naděje umírá poslední a jednoho krásného dne budou všechny ženy vážit třicet kilo, navzájem se chytnou za žebra obalená kůží, která jim budou čnět z hrudníků, a za sborového zpěvu se radostně roztančí nahaté na louce.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 23.11.2017, 11:50

Hubnutí samo o sobě je náročná disciplína a je k němu třeba nejen řada znalostí, ale taktéž silná vůle.

1. Týden

Věra od nás z práce zhubla za měsíc dvacet kilo. Vypadá výborně. Já chci taky vypadat výborně. Rozhodla jsem se, že do toho půjdu taky. Nejde jen o to, abych se líbila svému muži, ale abych měla sebevědomí.

2. Týden

Minulý týden jsem se k tomu nedostala, ale teď už to fakt propukne. Od teďka budu hubnout jako o život. Dívala jsem se na internet a dneska je fakt spousta typů diet. Jakou si jen vybrat? Začnu patrně mléčnou dietou. Mléčné výrobky, mléko, zelenina, vejce, libové maso. To zní dobře. To je přesně dieta pro mě.

3. Týden

Mléčná dieta je peklo. Nejenom že má stolice je řídká a bílá, takže si připadám jako holub, ale taktéž mi začíná na břiše rašit malé vemínko. Ještě tak měsíc a bude ze mě řádná dojnice. Na mléčnou dietu kašlu. Zkusím něco jiného. Krabičková dieta zní zajímavě.

4. Týden

Krabičková dieta není nic moc. Drahý to je jak prase a porce jsou tak malý, že jsem to musela žrát i s těma plastovejma krabičkama, abych se najedla. Tudy cesta nevede. Půjdu na to intuitivně. Budu jíst málo, budu jíst zeleninu a občas si spařím na páře kuřecí maso. Lahůdka. Nebudu solit.

5. Týden

Paráda. Díky své dietě jsem zhubla za týden již půl kila. Cítím se lehká jako pírko. Večer jsem plná sebevědomí oblékla sexy prádelko a snažila se svést muže na svou novou sexy postavu. Vyzývavě jsem se v prádelku promenádovala před televizí a čekala jeho nekontrolovatelný, pudy hnaný sexuální útok. NIC. Samozřejmě, že jsem se rozbrečela a v depresi vyžrala celou ledničku.

6. Týden

Přibrala jsem tři kila. Tak takhle teda ne. Chce to přitvrdit. Každý den jednu mrkev. To by bylo, aby nebylo.

7. Týden

Mrkvová dieta je v plném proudu. Už týden jsem nebyla na velké. Začíná to vypadat slibně. Věra z práce zhubla dalších pět kilo a vypadá famózně. To mě motivuje. Mám oranžové bělmo.

8. Týden

Už dva týdny jsem nebyla na velké. Nejsem si jistá, že to je dobře. Manžel mi zavolal sanitku. Já se ale zlomit nenechám. To by si přál. Mám pocit, že hubnu, ale váha ukazuje, že ne. Chce to novou váhu. Musím zhubnout. Jak bych pak vypadala před Věrou z práce? Mám oranžové už i dlaně. Asi vysadím mrkev.

9. Týden

Týden piju jenom koktejly. Je mi blbě, točí se mi hlava a v břiše mi neustále kručí. Normálně bych řekla, že to bude žaludek, ale mám pocit, že ten ze mě před pár dny vyšel přirozenou cestou, takže fakt nevím, co to tam může kručet. Věra v práci zhubla další tři kila. Je to kráva. Ať jde už do prdele.

10. Týden

Mám za sebou deset týdnů diet. Zhubla jsem čtvrt kila, utratila všechny peníze, co jsme měli s mužem na dovolenou, za koktejly a podobný kraviny, a mám zničený zažívání. Pálí mě žáha, bolí mě břicho, slezly mi nehty a padají mi vlasy. Hlavně, že ta kráva Věra zase zhubla. Jsem nešťastná.

11. Týden

Kašlu na diety. V práci se Věra chlubila, že zase zhubla, tak jsem jí rozbila hubu a propíchala pneumatiky u auta. Konečně jsem spokojená a šťastná. Našla jsem své ztracené sebevědomí.

A TADY se můžete podívat na deníček té otravné ženské, co vám v supermarketech u stánku vždycky nutí parfém.

Podobné články

Doporučujeme

Další články