fb pixel Jste pařilka nebo prudilka? 10 vývojových stádií v životě ženy – G.cz
Vyhledávání

Jste pařilka nebo prudilka? 10 vývojových stádií v životě ženy

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Žena je složitý organismus, který se neustále vyvíjí. Bohužel ne vždy jako literární postava v období romantismu, ale také to povětšinou má nějaký řád a vnitřní pořádek. Ten řídí biologické hodiny, přechod nebo druhý dech. Jestli stále tápete, rádi vám poradíme, v jakém vývojovém stádiu se právě nacházíte.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 12.10.2019, 06:50

1. Žabka

Mladá dívka ve věku 12 až 15 let, která touží po tom chovat se jako dospělá žena, takže začíná krást matce make-up a občas se potají napije z otevřené lahve vína, kterou předchozí večer otevřeli rodiče. Od starší kámošky hltá historky z diskoték a první sexuální zkušenosti.

2. Pařilka

S čerstvou občankou se život mění. Na střední škole přicházejí první mejdany a protancované večery v klubech a na plesech. Na prvním festivalu v kruhu kolují cigarety marihuany, po kterých v kombinaci s třemi sklenkami Aperolu přichází nepřetržité zvracení. To končí výsměchem všech kámošek.

3. Opilka

Po několika letech středoškolského popíjení se z mladé dívky stává zkušená pijačka, která na baru vydrží i mnoho panáků. Vysoká škola je totiž jeden velký večírek, který má útlum jen ve zkouškovém období, tedy pokud se „opilka“ nedostane na medicínu. V případě, že se rozhodla studovat v Praze, poznává život velkoměsta a při návratech zpátky do rodné „hroudy“ jí vše připadá jako totální trapárna.

4. Toužilka

Zlaté časy na vysoké škole skončily a z opilky se stává toužilka. Touha po tom se usadit se stálým přítelem, pořídit byt na hypotéku a začít plánovat společnou budoucnost, je stále silnější. Biologické hodiny začínají tikat čím dál hlasitěji a toužilku přestávají bavit večírky, protože už není všude nejmladší. Přijde si okoukaná.

5. Čekalka

Čekání se konečně vyplatilo, protože čekalka „omylem“ zapomněla sníst antikoncepci, snubák je na správném místě a ruka už je v rukávě. S rostoucím břichem rostou i náklady na plánovanou svatbu, která je skoro za rohem, a přijde dřív, než čekalka zařve: „Praskla mi voda!“

6. Rodilka

Od běžného stavu se rodilka od toužilky liší pouze dvaceti kily. Po porodu je plná emocí, takže není radno si s ní zahrávat. Raději jí proto nepouštějte reportáže TV Nova o ztracených dětech nebo utopených koťátkách. Lepší bude, když jí na telefonu vytočíte dulu, která je pro rodilku něco jako Jarda Jágr pro český hokej.

7. Prudilka

Jedná se o nejdelší období v životě ženy, které střídají temné a světlé okamžiky. Temné okamžiky převládají, jelikož se zde kromě ztráty volného času z důvodu hlídání dětí projevuje i stárnutí, vrásky a celulitida. Takže se nikdo nemůže divit názvu prudilka.

8. Přechodka

Smíření se s podzimem života, vyhasínáním vaječníků a návaly horka se střídá spolu s pozitivní vyhlídkou toho, že ušetříte za antikoncepci a ženské hygienické pomůcky.

9. Senilka

S rostoucím počtem vnoučat se stává moudrou osobou. Senilka už naštěstí do práce nemusí, jelikož je ve starobním důchodu. Úkolem senilky je hlídání žabky, zatímco se prudilka baví.

10. Mrtvolka

Tento název mluví sám za sebe. Rozumíte.

A zde si můžete přečíst o pokrytectví českých biomatek, které neočkují své děti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články