fb pixel Pokrytectví českých biomatek: odmítají očkovat své děti, ale samy očkované jsou – G.cz
Vyhledávání

Pokrytectví českých biomatek: odmítají očkovat své děti, ale samy očkované jsou

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Neuvěřitelné pokrytectví biomatek, které ignorují očkování svých potomků, napomáhá růstu nebezpečných chorob, které se nám v minulosti podařilo vymýtit. Bohužel na světě existují ženy, které věří konspiračním teoriím a umožňují tak návrat nebezpečných nemocí jakou jsou spalničky nebo dávivý kašel. Milé matky, děkujeme, že jste tak zodpovědné a věříte spikleneckým žvástům bez vědecky podložených informací.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 27.12.2018, 14:12

Očkování je správná volba

Zatímco jedni v roce 2018 řeší, jak se vypořádat s alternativními zdroji elektrické energie a cestováním na Mars, jiní se pro změnu odvažují tvrdit, že je Země placatá, a že očkování dětem škodí a mohou se z nich stát autisté. Paradoxní je, že to tvrdí lidé, kteří jsou sami očkovaní a autisty nejsou. Pravděpodobně ani neznají nikoho, kdo by se stal autistou poté, co se nechal naočkovat proti spalničkám. Jenže alternativní média a matky z Mimibazarů a podobných webů mají přece díky hromadě nepodložených článků pravdu, takže na očkování kašlou. Výsledkem jsou znovu přibývající případy lidí nakažených spalničkami, které se lidstvu díky očkování podařilo za posledních 50 let skoro vymýtit.

Sice se původně tvrdilo, že spalničky se podaří do dvou let úplně zničit, jenže to se nepodařilo. Naopak je v rámci Evropy evidováno přes 13 tisíc případů špalniček, což je čtyřikrát více než před dvěma lety. Výskyt spalniček se nejčastěji objevuje v zemích jako je Řecko, Francie, Velká Británie nebo Itálie. Zajímavé je, že 87 % nakažených lidí jsou ti, kteří se nenechali proti spalničkám očkovat, i když je vakcína v jejich zemi volně dostupná.

Podobné je to i v Česku, kde bylo evidováno okolo 200 případů, a to zejména v oblasti Prahy a Středočeského kraje, tudíž v místech, kde žije nejvíc uvědomnělých matek, které věří, že očkování je čiré zlo.

Neočkovat své dítě je rozhodně nezodpovědné. Samozřejmě, že existuje možnost, že očkování s sebou nese nějaká rizika (postvakcinační encefalopatie apod.), jenže když zvážíte klady a zápory, vyjde vám, že mnohem bezpečnější je dítě vakcínou chránit. ALe vysvětlujte to někomu, kdo má mozek zaplaven bezkofeinovým sojovým latté...

A zde je něco k prezidentskému proslovu Miloše Zemana.

Podobné články

Doporučujeme

Další články