fb pixel Jon Sníh ze Hry o trůny v depresích: Herec Kit Harington neunesl konec seriálu a skončil na "odvykačce" – G.cz
Vyhledávání

Jon Sníh ze Hry o trůny v depresích: Herec Kit Harington neunesl konec seriálu a skončil na "odvykačce"

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Představitel Jona Sněha, jedné z hlavních postav Hry o trůny, Kit Harington, zřejmě nezvládl kritiky i fanoušky smetenou závěrečnou sérii oblíbeného seriálu a skončil na „odvykačce“ kvůli stresu a příliš častému popíjení alkoholu. Za vše údajně mohou deprese, které u něj nastaly po konci natáčení zmiňované fantasy ságy.

Martin Miko
Martin Miko 29.5.2019, 14:50

Závislost na Hře o trůny

Když něco velkého končí, ne každý se s tím dokáže vyrovnat. Příkladem je představitel seriálové postavy Jona Sněha Kit Harington, který se pravděpodobně nezvládl rozloučit se seriálem Hra o Trůny a kvůli depresi a zvýšené spotřebě alkoholu se rozhodl, že dobrovolně nastoupí do ozdravného centra v USA, kde podle informací webu Pagesix.com strávil skoro celý měsíc.

V rámci dobrovolné hospitalizace Harington podstoupil dlouhá sezení s psychology a hodiny meditace, aby se zbavil stresu, který ho pronásleduje od doby, kdy skončilo natáčení veleúspěšného seriálu HBO. Pobyt v tomto luxusním „odvykacím“ centru prý Haringtona vyjde zhruba na 2,7 milionu korun, což rozhodně není zanedbatelná částka. Co na to smrtelníci s depresemi a úzkostmi, který se svými stavy musí každý den normálně do práce?

Po tolika letech natáčení a práce na Hře o trůny se Jon Sníh propracova až k pocitu prádnoty a nenaplnění. Přirovnali bychom to k absolvování školy. Roky dřiny se těšíte, až to skončí, ale po absolvování studií pak cítíte, že vám něco chybí.

Nutno podotknout, že Kit Harington není jediný herec, kterému se něco podobného stalo. U herců, kteří mají za náročný pracovní život, a pak skončí kvůli závislostem v léčebně, je tento jev celkem běžný. V následující galerii pochopíte, že v tom zachmuřený miláček davů a divokých žen není sám:

A zde je 5 důvodů, proč budeme navždy obdivovat Pamelu Anderson.

Podobné články

Doporučujeme

Další články