fb pixel Johnnyho Deppa ve Fantastických zvířatech zřejmě nahradí Mads Mikkelsen – G.cz
Vyhledávání

Johnnyho Deppa ve Fantastických zvířatech zřejmě nahradí Mads Mikkelsen

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Johnny Depp byl po skandálu s domácím násilím "odejit" z filmové série Fantastická zvířata, kde hrál černokněžníka Grindelwalda, ergo hlavního záporáka. Hereckou legendu v roli možná nahradí dánská hvězda Mads Mikkelsen.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 11.11.2020, 11:12

Depp ven, Mikkelsen nástup!

Johnny Depp už ve filmové sérii Fantastická zvířata nebude hrát Brumbálovu nemesis/životní lásku, černokněžníka Grindelwalda. Režisér ságy vycházející ze světa Harryho Pottera David Yates by si jako náhradníka za Deppa přál dánskou hvězdu seriálu Hannibal Madse Mikkelsena, která podle médií už začala jednat se studiem Warner Bros.. Práce na třetím díle Fantastických zvířat teprve začala a Depp stihl natočit jen jednu scénu. I tak ale dostane plný honorář ve výši 10 milionů dolarů.

Depp se rozhodl sérii opustit poté, co ho o to Warneři požádali. "Rád bych vám oznámil, že mě studio Warner Bros. požádalo, abych opustil svou roli Grindelwalda ve Fantastických zvířatech, což respektuji a končím,“ uvedl herec v prohlášení, které zveřejnil na svých sociálních sítích. Původcem všeho je kauza domácího násilí navázaná na rozvod Deppa s jeho bývalou ženou Amber Heard. Heard Deppa už před začátkem řízení obvinila z domácího násilí, pak ale Depp přišel s tím, že to ve společné domácnosti bylo přesně naopak.

Ostře sledovaný a vleklý rozchod dvou hollywoodských tváří vynesl na světlo řadu intimních detailů z jejich života, jimiž se obě strany pokouší dokázat vinu té druhé. Amber Heard, která hraje postavu Mery v komiksové sérii Aquaman rovněž z produkce Warner Bros. "odejita" nebyla. Po oznámení, že Depp končí jako Gellert Grindelwald, vznikla na sociálních sítích petice za to, aby mu role byla vrácena. Během pár dní ji podepsaly desítky tisíc lidí.

Aktuální a poslední kapkou pro Warner Bros. bylo ale to, že Depp prohrál soud s bulvárním deníkem The Sun, který ho v roce 2018 označil termínem "wife beater" a postavil se na stranu Heard.

Johnny Depp a Amber Heard se seznámili v roce 2011 při natáčení snímku Rumový deník. Depp tehdy žil s francouzskou modelkou a zpěvačkou Vanessou Paradis, s níž má dvě děti, a to už od roku 1998. Nikdy se ale nevzali. S Heard se herec oženil v roce 2015, žádost o rozvod přišla o rok později.

Podobné články

Doporučujeme

Další články