fb pixel Gay Brumbál, slovo „nečar“ a dalších 8 důvodů, proč Fantastická zvířata nikdy nebudeme milovat stejně jako Harryho Pottera – G.cz
Vyhledávání

Gay Brumbál, slovo „nečar“ a dalších 8 důvodů, proč Fantastická zvířata nikdy nebudeme milovat stejně jako Harryho Pottera

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Přátelé, upozorňujeme rovnou – následující text je plný temných spoilerů souvisejících s prvními dvěma díly série Fantastická zvířata, a tedy určený především fanouškům Harryho Pottera, kteří už obojí viděli. Takže pokud to nemáte nakoukané, raději dál nečtěte.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 7.2.2020, 11:05

Ne zas tak Fantastická zvířata a kde je nehledat

Nepřátelé Harryho Pottera, dejte si pozor, tady pro vás není místo! A když říkáme tady, máme na mysli tento článek, neboť v něm jsme naše vnitřní potterofily pustili úplně na volno. Snímek Fantastická zvířata a kde je najít, což je první díl „té druhé“ série ze světa brýlatého čaroděje, měl kinopremiéru před 6 lety a rozdělil skalní fandy Pottera na dva tábory. První byl ochoten odpouštět menší i větší chyby výměnou za to, že se bude moci skrze nové filmy vracet do milovaného fantasy světa J. K. Rowling. Druhý odmítl přistoupit na špinavou hru penězchtivých producentů a očividné ždímačce peněz se nebojí vyčíst i sebemenší přešlap. My jsme ze skupiny B. Nečekaně.

A tak jsme si řekli, že nám nezaškodí trocha adrenalinu, když se nad milými Fantastickými zvířaty zase jednou rozčílíme a všechny jejich chyby dáme pěkně dohromady. Upozorňujeme, že následující galerie je narvaná spoilery a bude dávat smysl hlavně těm, kteří už viděli i oba díly FZ.

Ostatně o tom, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, se před několika lety s tím šíleným digitálním a nastavovaným Hobitem přesvědčil i samotný Peter Jackson – a to je nějaký pan režisér! Nejděsivější na celé věci je, že nás čeká ne jedna, ale hned tři další části Fantastických zvířat. Pokud tvůrci hodlají jet v nastaveném tempíčku (tudíž plánují všechny zajímavé postavy okamžitě zabíjet, ubírat zvířat a naopak přidávat naprosto nesmyslných, nelogických příběhových zvratů), tak to tedy potěš koště.

Podobné články

Doporučujeme

Další články