fb pixel John Turturro si do rozkroku nacpal pytlík ptačího zobu: 10 zajímavostí o roli Jesuse z kultovního Big Lebowski – G.cz
Vyhledávání

John Turturro si do rozkroku nacpal pytlík ptačího zobu: 10 zajímavostí o roli Jesuse z kultovního Big Lebowski

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

John Turturro, svérázný herec a komik, dnes slaví 67. narozeniny. Ač si zahrál v mnoha filmech včetně skvělého Bartona Finka či děsivého Tajemného okna, nejvýrazněji se asi zapsal do paměti českých diváků jako šílený bowlingový hráč Jesus. Znáte následujících 10 zajímavostí o Turturrově nejzábavnější roli?

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi Aktualizováno 27.2.2024, 13:16

Jesus dostane vlastní film

Jestli se vám po projetí zajímavostí zastesklo po Jesusovi, není třeba zoufat. Turturro se před několika lety dohodl s bratry Coenovými, režiséry Big Lebowského, kteří mu udělili právo natočit o Jesusovi vlastní film, tedy tzv. spin-off s názvem Going Places. Turturro se kromě hraní chopil scénáře i režie a podle posledních zpráv je snímek z větší části hotový a do kin by měl jít někdy v průběhu letošního roku. Bude se jednat o remake francouzské erotické komedie Going Places, která se v originále jmenuje Les Valseuses, což je slangový výraz pro varlata.

Podle Turturra se ve filmu neobjeví žádná jiná postava z Lebowského, ale zato se můžeme těšit na Susan Sarandon či francouzskou herečku Audrey Tautou, kterou čeští diváci znají nejlépe jako Amélii z Montmartru. Věříme, že nás Turturro nezklame!

A tady si přečtěte 5 zajímavostí o legendárním americkém písničkáři Johnny Cashovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články