fb pixel Praho, máš smůlu, netopýři k večeři nebudou: Ozzy Osbourne ze zdravotních důvodů zrušil celé evropské turné – G.cz
Vyhledávání

Praho, máš smůlu, netopýři k večeři nebudou: Ozzy Osbourne ze zdravotních důvodů zrušil celé evropské turné

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Evropští fandové Ozzyho Osbourna mají smůlu. Legendární temný princ zrušil celé chystané evropské turné, a to ze zdravotních důvodů. Pro české fanoušky konkrétně to znamená, že 29. února 2020 v pražské O2 areně nevystoupí ani on, ani Judas Priest, kteří jej měli doprovázet.

Václav Roman
Václav Roman Aktualizováno 10.10.2019, 10:57

Ozzy v Praze

Je to jen několik málo měsíců, co sedmdesátiletá rocková ikona Ozzy Osbourne s velkou pompou oznámila ještě jedno poslední turné, kterého se podle vlastních slov nemohla dočkat: „Opravdu se těším na návrat do Evropy a děkuji všem fanouškům za podporu“. Nicméně, člověk míní, pánbůh mění, i když v tomhle případě v tom má prsty spíš zpěvákovo pochroumané zdraví, které je hlavním důvodem odložení koncertní šňůry. V Praze měl Ozzy hrát 29. února 2020.

Ozzy Osbourne se zapsal do povědomí lidí především jako zpěvák skupiny Black Sabbat, evidentně ale nastal čas na důchod. Pro časopis Rolling Stone uvedl, že na cestách strávil mnoho let a teď by se rád věnoval více rodině. Hudebník, který vstoupil do Rock'n'rollové síně slávy, dal světu mnoho skvělé muziky a na svých koncertech nadchnul miliony svých fanoušků po celém světě. Koncertoval také několikrát u nás. Kromě zmíněných loňských Letňan dovezl v roce 2002 na pražský Strahov fanouškům rockové hudby legendární putovní festival Ozzfest. Společně s ním se tehdy představili i Tool a Slayer.

No, nedá se nic dělat. Stáří si nevybírá a ani netopýří dieta vás před ním nezachrání. Tak když už nebude koncert, můžete si atdy připomenout Ozzyho největší hity:

1. Ozzy Osbourne - Bark At The Moon

2. Ozzy Osbourne - Mr. Crowley

3. Ozzy Osbourne - I Don't Know

4. Ozzy Osbourne - No More Tears

5. Ozzy Osbourne - Mama, I'm Coming Home

A atdy si přečtěte 10 zajímavostí o atentátu na Johna Lennona.

Podobné články

Doporučujeme

Další články