Jak se měnili Avengers v průběhu let? Thor už má jen jedno oko, Black Widow střídá účesy

A jdeme do finále! Premiéra Avengers: Endgame kope do dveří, někteří filmoví publicisté dokonce už měli šanci velkolepé komiksové finále vidět a sdělit světu první dojmy. My nechceme nic slyšet, a tak si dobu, než to sami uvidíme, krátíme nostalgickým vzpomínáním. Jak se hlavní marvelovští hrdinové za ty roky proměnili?

OMG, OMG, JE TO TADY!

Všechno hezké jednou končí a platí to i pro partu téměř nepřemožitelných ochránců světa, Avengers. Ačkoliv MCU pojede vesele dál ještě mnoho a mnoho let, skupinové filmy s touhle bandou už neuvidíme. To víte, hercům smlouvy taky někdy končí, je to práce jako každá jiná... Ale i tak si říkáme, že na odvyprávění tohohle příběhu 4 filmy a 7 let bohatě stačí.

Jak šel s našimi oblíbenci čas? Ve srovnání v prvními Avengers z roku 2012 mají minimálně lepší vybavení a oblečky. Ale třeba chudák Thor (Chris Hemsworth) přišel o kladivo i jedno oko. Black Widow (Scarlett Johansson) zase střídá účesy, což není jen tak - v Infinity War se platinovým mikádem maskovala, v traileru na Endgame zas její vlasy podle fanoušků potvrzují teorii o cestování časem.

Podívejte se ale do galerie a sami si prohlédněte,

A tady si přečtěte 12 zajímavostí o Robertu Downeym Jr. aka Iron Manovi.


Komentáře

Doporučeno pro vás