fb pixel Jak muž se dvěma penisy měl rád ženu s dvěma pochvami – G.cz
Vyhledávání

Jak muž se dvěma penisy měl rád ženu s dvěma pochvami

Seznámíme vás se dvěma lidmi, kteří k sobě sice moc nepasovali, ale do sebe dokonale. Před dávnými lety...

Radek Kovanda
Radek Kovanda 14.12.2017, 12:54

Občas se po pohlavním aktu stane, že spermie najde svůj cíl a zavrtá se do vajíčka. Vajíčko začne bujet, až z něj vyroste nový jedinec. Někdy ovšem dochází k tomu, že se oplodněné vajíčko rozdělí v počáteční fázi svého bujení na dva zárodky a vyrostou z něj jednovaječná dvojčata. Pokud se ale zárodky nerozdělí úplně, pak se narodí buďto dvojčata srostlá, tzv. siamská, nebo jeden člověk s kousky těla svého dvojčete v tom svém – záleží na tom, jak moc byla obě embrya ‚srostlá‘. Z lékařských knih tak známe třeba případy lidí se dvěma hlavami, dvěma srdci a třemi plícemi. A nejen z nich, nýbrž i ze současného života – jako je třeba případ Abigail a Brittany Henselových.

Ty jsou od pasu dolů anatomicky naprosto v pořádku. Jenže dvojice, o které tu teď bude řeč – tedy pan Juan a slečna Blanche –, to měla úplně naopak. Anatomicky normální měli ti dva hořejšek, zdvojeni byli od pasu dolů. Juan Baptista dos Santos se narodil roku 1843 v portugalském městě Faro. Když ho poprvé v šesti měsících prohlédl místní lékař, podivil se, proč má chlapec tři nohy a dvoje genitálie. Jeho rodiče i dva starší sourozenci byli fyzicky normální a podle vyjádření matky proběhlo početí i porod Juana naprosto obvykle.

Jako dítě byl jinak Juan dobře stavěný, fyzicky zdatný a pohledný. ‚Třetí končetinu‘ si pomocí speciální bandáže upevňoval ke stehnu jedné ze zdravých nohou, takže úplně normálně chodil, a hlavně jezdil na koni. Když mu bylo dvacet, objevili ho lékaři z Královské lékařské a chirurgické společnosti v Londýně a zevrubně ho vyšetřili. Pak ho poslali na prohlídky do další londýnské nemocnice, pak do Paříže – prostě mu zařídili takové malé exhibiční lékařské turné po Evropě. Přitom přesně popsali povahu jeho tělesné anomálie.

Juan Baptista Dos Santos

Juan měl třetí nohu, která ve skutečnosti byla dvěma malými srostlými nohami, s osmi prsty a dvěma patami. Byla naprosto necitlivá a Juan s ní dokázal hýbat jen za pomoci rukou. Ačkoli měla dva kolenní klouby, byla zcela neohebná – když byl totiž Juanovi asi rok, doktor mu ji v kloubu zlomil, aby mu v budoucnu nepřekážela v pohybu. Lékaři Juanovi slíbili, že mu zařídí operaci, při níž jeho přebytečnou nohu šetrně odstraní. Ale nikdy k tomu nedošlo.

Co však lékaře fascinovalo daleko víc, byly Juanovy dvojí genitálie. Měl sice jen dvě varlata, každé v odděleném šourku, ale tvrdil, že jako malý měl ještě uprostřed jeden šourek se dvěma varlaty. Když mu bylo deset, zalezly mu do břicha. Oba jeho penisy byly plně funkční – močil oběma zároveň a oba dva zároveň měly erekci. Zvláštní ovšem bylo, že při sexu měl orgasmus nejdříve jeden penis, a pak Juan v klidu pokračoval s druhým.

Juan Bapstist Dos Santos

V analogii s tímhle anatomickým zdvojením měl Juan i dvojnásobný sexuální apetit. A rozhodně neměl o ženy nouzi. Díky svým lékařským exhibicím se totiž stal poměrně slavnou osobou a dostával nabídky na lukrativní vystoupení v různých cirkusech a panopticích. Ale vytrvale je odmítal, protože netoužil po slávě. Jednou takhle při návštěvě Paříže vyhnal ze svého hotelového pokoje ředitele cirkusu, který mu za roční angažmá nabízel 200 tisíc franků (ekvivalent 58 kg zlata!). Co ale asi o patnáct let později v Paříži neodmítl, naopak za tím sám šel, bylo setkání se slečnou Blanche Dumas(ovou). Dozvěděl se totiž, že má podobnou vadu jako on.

blanche_dumas2

Blanche se narodila v roce 1860 ve francouzské kolonii na ostrově Martinik. Otec byl Francouz, voják, matka čtvrteční černošská míšenka. Podobně jako Juan nosila Blanch kolem pasu své nevyvinuté dvojče – malou třetí nohu (ale jen jednu), vyrůstající ze sedací kosti. Kromě normálně vyvinutých ňader a hrudi měla ještě dvě menší v rozkroku mezi levou a třetí nohou. Další podobnost s Juanem byly dvojí genitálie – dvě plně vyvinuté a funkční vaginy, které měly údajně stejnou citlivost. A taky velký sexuální apetit. To tehdy nezjistili jako u Juana doktoři, ale četní klienti Blanche, která se – ještě než jí bylo dvacet – přestěhovala ze zapadákova na Martiniku do Paříže a stala se zde vyhledávanou kurtizánou.

Blanche Dumas

Ti dva se nakonec setkali a dopadlo to jako v nějaké knize z pera Rosamundy Pilcher(ové): zamilovali se do sebe a prožili spolu několik vášnivých týdnů. Pak se ale rozešli. Sice do sebe ‚dokonale pasovali‘, ale k sobě už moc ne – měli velmi rozdílné povahy. Zatímco Blanch toužila po úspěchu, penězích a luxusním domě, Juan na peníze kašlal a raději cestoval po lékařských kongresech nebo se proháněl na koních kolem rodného města Faro. Ale tak to chodí i v mnoha ‚normálních‘ vztazích, nebo ne?

Dalších 21 lidí, kteří nevypadali úplně standardně, najdete ZDE.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články