Jak by vypadal svět, kdyby neexistoval sex

Obrázek uživatele Dominik Landsman
09.6.2018, 10:06

Ať chceme, nebo ne, sex je jedním z hybatelů světa. Možná si to ani neuvědomujeme.

Jak by takový svět vypadal, kdyby sex neexistoval a děti by byly vyráběny v továrnách?

1. Celý květinářský průmysl by nikdy nevznikl. Muži by neměli potřebu ženám dávat květiny, protože z toho nekouká žádný sex.

2. Klenotnictví by zela prázdnotou, neboť by už bohatí muži nemuseli kupovat drahé šperky kdykoliv, kdy jim ho jejich o třicet let mladší manželka vykouří.

3. Plastičtí chirurgové by šli žebrotou, neboť by už pouze rekonstruovali části těla kvůli nějakému zranění.

4. Muži by žili sami anebo s dalšími muži, protože s nimi je větší zábava. Ženy by chtěly rovněž bydlet s muži, ale ti by je mezi sebe nevzali. Ženy by tak musely bydlet samy anebo s dalšími ženami, přičemž by pomlouvaly zase jiné ženy. S těmi ženami to je složité i bez sexu.

5. Prostitutky by šily v továrnách peněženky.

6. Porno by vypadalo úplně jinak. V pornu pro muže by jezdily silné motorky nebo auta, popřípadě by v něm hrál Steven Seagal a v ženském pornu by dvě hodiny nějaká žena mluvila o svých pocitech.

7. Po ulicích by běhala spousta nezaměstnaných a chudých nádherných, mladých, leč úplně tupých žen, které by byly ve světě, kde sex existuje, modelky anebo vítězky nějaké soutěže krásy.

8. Firma Durex by vyráběla gumové rukavice na úklid s různými příchutěmi a pro větší rozkoš při umývání záchodu rovněž s vroubky.

9. Ubylo by až devadesát procent znásilnění. Těch deset procent, to jsou vymyšlená znásilnění. Ta by zůstala.

10. Svět by byl plný nervózních a agresivních mužů, kteří by vyvolávali šarvátky a dávali si navzájem přes hubu. Byl by to totiž jediný způsob, jak vypustit páru.

A tady máte 19 důvodů, proč mít sex denně.


Komentáře

Doporučeno pro vás