fb pixel Instagram se konečně zavděčí i ztrápeným emo dušičkám: Jak na populární sociální síti aktivovat "dark mode"? – G.cz
Vyhledávání

Instagram se konečně zavděčí i ztrápeným emo dušičkám: Jak na populární sociální síti aktivovat "dark mode"?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Není lepšího času ke spuštění tmavého (nebo spíš temného) režimu pro asi nejpopulárnější sociální síť než právě v halloweenském měsíci! Od chvíle, co iOS 13 zavedl tzv. dark mode přímo do systému, reagují na tenhle trend i oblíbené aplikace. Po Messengeru a YouTube si nyní do černé můžete převést i Instagram.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 9.10.2019, 11:11

Černá, kam se podíváš

Černá je skvělá barva. Sluší skoro všem, je elegantní, dá se vzít kamkoliv. Na pohled je mnohem příjemnější než třeba bílá. Proto coby aktivní uživatelé sociálních sítí velmi vítáme tzv. dark mode, nebo chcete-li po našem tmavý režim, který se postupně objevuje ve všech zařízeních a aplikacích, která aktivně používáme.

Za vše vděčíme systému iOS 13, který je zaveden právě v tmavých barvách. Bylo jasné, že na to budou reagovat populární aplikace třetích stran, takže pěkně začernit si už nějakou dobu můžete třeba YouTube (a to jak na desktopu, tak v telefonu) či facebookovský Messenger. Twitter se dá zhasnout už od roku 2018. Nyní přišel konečně na řadu i Instagram, momentálně asi nejoblíbenější "socka". Jak to vypadá, na to se podívejte do galerie:

Cool, že? Nám se to líbí moc, takže vám ještě poradíme, jak si ze svého Instagramu můžete uděla t temnou emo kobku. Pokud máte iPhone, není vůbec třeba lézt do nastavení Instagramu, prostě si jen zapněte "dark mode" přímo na vašem telefonu.

Uživatelé Androidu o černotu nejsou ochuzeni, mají to ale malinko složitější. Musí si aplikaci aktualizovat na nejnovější verzi, při dalším spuštění už to ale mají "all black". Ale updatovaný Instagram nabízí ještě několik updatů, například možnost omezení uživatele, což vám pomůže očesat komunikaci s někým, kdo vás štve, aniž byste ho museli mazat z přátel nebo blokovat. Třeba pro bývalé partnery nebo otravné kolegy naprosto ideální, takže těch pár kroků navíc stojí za to.

A tady si přečtěte 10 zajímavostí o Stevu Jobsovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články