fb pixel HUAWEI STORE naděluje dárky. Vyberte si chytré hodinky i skvělá sluchátka – G.cz
Vyhledávání

HUAWEI STORE naděluje dárky. Vyberte si chytré hodinky i skvělá sluchátka

Na e-shopu HUAWEI STORE najdete až do 17.1. výrazné slevy a dárky. Společnost Huawei zlevnila ty nejzajímavější produkty. Nejnovější chytré hodinky Watch GT 2 Pro s kontinuálním měřením saturace kyslíku v krvi, true wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku okolí FreeBuds 3i nebo třeba mobilní telefon P40 Lite koupí zájemci za dosud nejnižší ceny. Doprava zboží je ve všech případech zcela zdarma.

Komerční článek
Komerční článek 11.1.2021, 09:47

Až do 17. ledna 2021 trvá novoroční dárkový karneval společnosti Huawei na e-shopu HUAWEI STORE. Desítky produktů je možné zakoupit za snížené ceny a při použití speciálních kupónů navíc získat ještě další slevy. Ta základní a pro každého činí 10 %. Každý zákazník si však může zatočit i kolem štěstí a vyhrát i ještě výraznější slevu. Účtována mu pak bude pochopitelně vždy ta nejnižší výsledná cena zboží. Jedinou podmínkou pro účast na karnevalu je registrace v e-shopu. Již dříve registrovaní zákazníci žádné dodatečné kroky pochopitelně provádět nemusí.

V nabídce naleznete například poslední a nejvyšší model chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 Pro. Jako jedny z mála na trhu umí automaticky a průběžně měřit okysličení krve (SPO2) během dne i ve spánku. S minimální slevou 10 % budou k mání za 5 849 Kč. Běžně se přitom prodávají za 7 999 Kč.

V prodeji za nebývale nízkou cenu bude i recenzemi vychválený mobilní telefon P40 Lite 4G se třemi špičkovými fotoaparáty a ve své třídě nejvyšším výkonem. Cena se slevou 10 % je 4 499 Kč. Hledáte-li levný a přitom všestranný sportovní náramek, Huawei vám nabízí Band 4 Pro, který je vybaven i GPS modulem. Na e-shopu Huawei jej se základní slevou 10 % pořídíte za 989 Kč.

V poměru cena/výkon pak jednoznačně vítězí sluchátka FreeBuds 3i. Během lednové akce je bude možné zakoupit za 1 799 Kč. Běžně se přitom prodávají za 1 999 Kč, což už je sama o sobě výhodná cena. Sluchátka totiž nejen velmi dobře hrají, ale navíc jsou vybavena i systémem ANC pro aktivní potlačení hluku okolí. To v této cenové kategorii není právě běžné.

Na stránkách e-shopu. pak zájemci najdou desítky dalších zlevněných výrobků od notebooků řady MateBook, přes nejnovější sluchátka s aktivním potlačením hluku FreeBuds Pro až po tablety MatePad, chytrou váhu a další příslušenství. Jeden šťastný výherce si na kole štěstí vytočí MateBook 13 s 512GB SSD diskem za symbolickou jednu korunu. Připraveny jsou však i další ceny.

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Účast na novoročním karnevalu společnosti Huawei je podmíněna registrací na stránkách e-shopu HUAWEI STORE. Akce probíhá od 1.1. do 17.1.2021. Minimální sleva na všechny výrobky je 10 % z uvedených cen. Na kole štěstí bude možné si vytočit kupón se slevou i výrazně vyšší. Doprava je u všech výrobků bez ohledu na cenu pro zákazníky zcela zdarma. Kompletní nabídku akce najdete na tomto odkazu.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články