12 sexy mužů, kteří jedí salát nejen ke snídani – G.cz
Vyhledávání

12 sexy mužů, kteří jedí salát nejen ke snídani

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Už četli knížky v metru, mazlili se se psy, ale teď jsou tu zas v plné polní – nad polníčkem. Sexy chlápci zálibně okusující salát se stali novým hitem internetu.

Radka Pružinová
Radka Pružinová 24.3.2016, 07:50

Salát je zdravou a chutnou alternativou hutných jídel, které vám všechnu krev z hlavy přepumpují do žaludku. Kromě toho, že už nic závratného nevymyslíte, budete mít pocit, že vám někdo zašil do břicha kamení. To se vám se salátem stát nemůže. Holky to ví už spoustu let, teď na to přišli i kluci. A holkám se to líbí! Jíst zdravě je prostě sexy.

Webový magazín Women’s Health zangažoval několik dobře vypadajících chlápků a talířů se salátem. Cílem je rozšířit osvětu ohledně zdravé výživy. A co nejlépe prodává (zboží i myšlenky)?

1. Nejezte u McDonalda, dejte si něo trochu lepšího. Jezte salát. To je módní. Je to něco trochu lepšího. (Vivienne Westwood)

2. Vědomost je znalost toho, že rajče je ovoce. Moudrost je znalost toho, že nepatří do ovocného salátu. (Brian O´Driscoll)

3. Vulgarita je česnek v salátu života. (Cyril Connolly)

4. Bez ohledu na to, kde jsem, zvlášť když jsem na turné po celé zemi, je Caesar salát sázka na jistotu. I v náhodné restauraci, kde vám jídelní lístek nahání trochu strach, se na něj můžete spolehnout. (Sasha Baron Cohen)

5. K přípravě salátu jsou zapotřebí čtyři lidé: marnotratník, aby doléval olej, lakomec, aby kapal ocet, mudrc, aby solil a blázen, aby míchal. (François Coppée)

6. Žena dokáže z ničeho vykouzlit tři věci: salát, manželskou hádku a klobouk. (Mark Twain)

A TADY máte 21 chutných fotek mladičké Angeliny Jolie.

Podobné články

Doporučujeme

Další články