fb pixel Hořká komedie Pepa s Michalem Suchánkem v hlavní roli vypouští do světa oficiální trailer – G.cz
Vyhledávání

Hořká komedie Pepa s Michalem Suchánkem v hlavní roli vypouští do světa oficiální trailer

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Vymanit se ze životních stereotypů, odrazit se ode dna, začít znovu žít! Přesně to chce hrdina nové filmové komedie Pepa režiséra Jána Nováka, která do českých kin vstoupí již 12. dubna tohoto roku. Hlavní roli ztvární oblíbený český herec Michal Suchánek, který se ujal partu úředníka. Snímek se nyní představuje v oficiálním traileru.

Martin Miko
Martin Miko 13.3.2018, 15:53

Česká komedie Pepa přichází do kin již tento duben

Pepa (Michal Suchánek) je asi padesátiletý úředník žijící se svou rodinou v obyčejném okresním městě. Pepa je tak trochu podpantoflák, respektu se mu nedostává ani od jeho ženy (Petra Špalková), natož pak od dcery (Natálie Grossová).

Pepa ví, že se musí něco změnit, a dokonce velmi dobře ví, co to „něco“ je. Jenže! Cesta k cíli bývá někdy hodně trnitá, a tak sledujeme více či méně marné a tragikomické pokusy Pepy, hrdiny-outsidera, o to začít svůj život konečně žít. Podaří se mu najít odpovědi na otázky „Proč vlastně na světě je? Kdy začíná ten opravdový život? Po narození, po maturitě, prvním sexu, svatbě nebo dětech? Anebo až po smrti?“?

Hořká komedie s prvky retra vznikla ve společnosti DonArt production a natáčela se v průběhu minulého roku v Praze, Kladně a Mělníku. Na scénáři se vedle režiséra podílel i Jaroslav Sauer, tvůrce divácky úspěšné zimní komedie Špindl. V dalších rolích se objeví Alice Bendová, Filip Blažek, Jakub Kohák, Anna Stropnická, Marek Vašut nebo Martin Pechlát. Hudbu k filmu složil Václav Noid Bárta. Distributorem snímku je Bohemia Motion Pictures.

A zde je 8 vrcholů a pádů českých gangsterek.

Podobné články

Doporučujeme

Další články