fb pixel Herce z Trainspottingu 2 popravili střelou do hlavy: 10 dalších hvězd, které zemřely rukou vraha – G.cz
Vyhledávání

Herce z Trainspottingu 2 popravili střelou do hlavy: 10 dalších hvězd, které zemřely rukou vraha

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Smutná zpráva dorazila ve středu večer ze Skotska. Herec Bradley Welsh, známý z hitu Trainspotting 2, byl nalezen nedaleko svého domu mrtev. Příčinou smrti bylo vykrvácení po střelbě. Ve světě showbyznysu se však bohužel nejedná o nic ojedinělého. Rukou vraha zahynula celá řada slavných. My jsme pro vás vybrali 10 hvězd, jejichž předčasný odchod ze světa nás mrzí nejvíc.

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová 18.4.2019, 13:24

Nelítostná vražda

Sympatický zrzek Bradley Welsh byl se střelnými zraněními nalezen na ulici Chester Street v Edinburghu. Podle tamní policie byl ve středu kolem osmé hodiny večer střelen do hlavy. Když herce objevil náhodný kolemjdoucí, ještě prý dýchal, záchranářům se ho však bohužel nepovedlo zachránit. Policie případ vyšetřuje jako vraždu a po střelci intenzivně pátrá. Kromě toho, že Welsh ztvárnil roli gangstera Mr. Doyleho v Trainspottingu 2, živil se jako boxer a provozovatel boxerských center.

"Sbohem, můj úžasný a skvělý příteli. Díky ti za to, že jsi ze mě udělal lepšího člověka a pomohl mi vidět svět laskavějším a moudřejším způsobem," napsal na Twitteru autor knižní předlohy Trainspottingu Irvin Welsh, který byl hercovým blízkým přítelem.

Není však jediným hercem, o kterého jsme rukou vraha bohužel přišli. Vzpomeňte s námi na 10 hvězd, které potkal podobný osud.

A tady se podívejte na 14 filmů, ve kterých si katedrála Notre-Dame střihla hlavní roli.

Podobné články

Doporučujeme

Další články