fb pixel Hej lidi, lidi vo co de? Teď je tu říďa z Vanďáku a ten to rozjede – G.cz
Vyhledávání

Hej lidi, lidi vo co de? Teď je tu říďa z Vanďáku a ten to rozjede

Zdroj: youtube.com

České školství zažívá renesanci, jakou rap neviděl. Ředitel školy ve Vansdorfu Petr „BigBoss“ Jakubec nasadil kšiltovku, triko bez rukávů a řetěz s olympijskými kruhy a pěkně se do toho opřel. Do gangu přibral podřízené – CuteKatty a Jay G, který má flow asi jako kalkulačka. Nicméně posuďte sami. Po úspěšném videu ze Střední školy obchodu a služeb Teplice je tu další úspěšný virál.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 23.11.2017, 11:21

Já jsem MC Říďa, kde je bílá křída?

Školy si stěžují, že mají málo studentů, a proto se snaží jednat. Marketing bohužel není silnou stránkou veřejných institucí, což odpovídá kvalitě vytvořených propagačních videí, které točí mobilním telefonem a bez scénáře. Následný efekt bohužel většinou dopadá tak, že si žáci a potenciální studenti raději podají přihlášku na úřad práce nebo nastoupí do Amazonu. Navíc když vezmeme v potaz, že rapující učitelé jsou zároveň něčí rodiče nebo i prarodiče, pak upřímně litujeme jejich děti a vnoučata.

Otázkou je hlavně to, jak toto obskurní video vznikalo. Pravděpodobně na koleni a za asistence rapu znalejších studentů. Na druhou stranu to jistý efekt mělo, jelikož se o škole aspoň píše.

Tahle vzdělávací instituce si každopádně reklamu z lítosti zaslouží, a proto se všichni z Vansdorfu a okolí přihlaste na Vyšší odbornou školu, Střední průmyslovou školu a Střední odbornou školu služeb a cestovní ruchu ve Vansdorfu.

A zde je propagační video teplické střední školy, které je taky bizár.

Podobné články

Doporučujeme

Další články