fb pixel 10 ukázek fanouškovské síly, ve kterých se nikdo nepere – G.cz
Vyhledávání

10 ukázek fanouškovské síly, ve kterých se nikdo nepere

Brzy bude fandit celá naše republika. Sportovnímu fandění ale dělají špatnou pověst chuligáni, kteří mezi sebou bojují a demolují stadion. Fandit se ale dá i mnohem sofistikovaněji a výsledný efekt mívá mnohem větší sílu!

Barbora Vrablíková
Barbora Vrablíková 26.4.2015, 11:00

Mistrovství světa klepe na dveře. Fandit budou nejspíš i novorozenci, ale hlavně pánové, ve kterých výkony na hřišti (tentokrát spíše na ledové ploše) vzbuzují značné vášně.

Proč svou bojovnou energii, žhnoucí v našem fanouškovském srdci, nepřetavit raději třeba do tance a vizuálních triků? Na svůj tým, tým soupeře, organizátory i další pozorovatele je tak možné udělat stejně intenzivní, avšak o mnoho pozitivnější dojem. Podívejte se na deset příkladů fanoušků, kteří si na své prezentaci dali záležet. A evidentně jim to dělá radost. Nechte se inspirovat!

1. Galatasaray

Turci nejsou jen bojovní, ale jak vidno, dokáží být i perfektně disciplinovaní a koordinovaní! Ovšem nutno podotknout, že i někteří z těchto fanoušků nejsou jen přes sílu estetickou a občas vyvinou i sílu fyzickou. A to pak někdy i mezi fanoušky soupeře přistane světlice.

2. Bayern Mnichov

Naši němečtí sousedé svou precizností a disciplínou jen tak nepřekvapí. Ale stejně je to překvapivě pěkná podívaná, nemyslíte?

3. Borussia Dortmund

A občas dokáže nahnat strach!

4. Korejský fotbal

Zřejmě nikdo ale nemá na tyto korejské fotbalové i basketbalové fanoušky. Jejich choreografie jsou doslova NEUVĚŘITELNÉ! Říkají jim "Lidské LCD".

5. PSS Sleman

A že ani jinde v Asii nezůstávají pozadu vám dokáží tito vynalézaví Indonésané.

6. Legia Warszawa

Chytit se za ramena a pěkně si společně zahopsat? I Poláci to umí! A není jich málo!

7. Maryland Terrapin Basketball

Fanoušci jiných sportů se od těch fotbalových a hokejových nenechají zahanbit. Můžete se přesvědčit při sledování choreografie amerických basketbalových fanoušků. Podívejte se, jak se svezli na vlně obliby hitu Harlem Shake!

8. All Blacks

Mnozí z vás už někdy určitě viděli haku. Vždy před zápasem tancují tento maorský bojový tanec hráči novozélendského ragbyového týmu All Blacks, aby zastrašili své soupeře. A samozřejmě nejsou sami. To by bylo, aby se nepřidali i jejich fanoušci!

9. Iowa Hawkeyes

Takhle úžasně umí ovládnout stadion fanoušci iowského amerického fotbalu! Otázkou je, zda se na takto zaplněný stadion má někdy šanci dostat také obyčejný smrtelník.

10. Djurgårdens IF Stockholm

A nakonec naším národem milovaný hokej. I když při pohledu na toto švédské fandění se člověk neubrání pocitu, že máme ještě co dohánět.

Předvedete se za pár dní? Ale pozor! Bez TĚCHHLE 5 věcí se správný fanoušek jen těžko obejde.

Podobné články

Doporučujeme

Další články