fb pixel Hamáček do toho praštil, ministr vnitra si vzal někdejší politickou konkurentku – G.cz
Vyhledávání

Hamáček do toho praštil, ministr vnitra si vzal někdejší politickou konkurentku

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Ministr vnitra a na pár letmých okamžiků během karantény i alfasamec české politiky Jan Hamáček do toho včera praštil a oženil se. S kým? S bývalou politickou rivalkou Gabrielou Kloudou. Sám ministr si přeje, abychom z toho měli alespoň poloviční radost jako mají oni dva. A to my máme.

Jan Studnička
Jan Studnička 1.8.2020, 12:10

Na tajnačku

O svatbě našeho vicepremiéra a ministra vnitra se spekulovalo už nějaký čas, taky on tento týden ohlašoval, že “se bude ženit”, jenom nikdo nečekal, že to znamená “zítra se budu ženit”. Hamáček se totiž snaží nechávat svůj soukromý život mimo stránky bulvárů, obzvláště od jarního rozvodu se svou bývalou manželkou, takže svůj vztah, zásnuby i svatbu držel v tajnosti.

A člověk se mu ani nediví, i kdyby třeba chtěl změnit názor, tak vždycky přitančí Jan Kraus a v “uvolněné talk show” se ministra vnitra ptá patnáct minut na to, jestli se teda rozvedl nebo ne a jaké to bylo. Nepomohlo nic, že Hamáček pořád dokola opakoval, ať se tedy pan Kraus nezlobí, ale že o tom nechce mluvit.

Takže nebylo úplným překvapením, když dnes na facebooku Hamáček ohlásil, že se tedy včera oženil a zveřejnil milou fotku se svou nevěstou. Kdo je nejšťastnější ženou pod sluncem? Jeho bývalá politická rivalka Gabriela Kloudová.

Rivalové

Honza tedy už ženatý byl, Gábina byla letmo vdaná někdy před pěti lety, konkrétně za tehdejšího primátora Jiřího Vávru. Kloudová se ostatně pohybuje v politice velice dlouho, vzešla z ODS, během Topolánkovy vlády byla považována za premiérovo číslo jedna. Mezi lety 2010 až 2014 byla pražskou zastupitelkou. Ale víte, jak má spousta politiků minimálně jednu vtipnou epizodku své kariéry? Tak Gabriela Kloudová v roce 2013 v Občanské demokracii skončila a neúspěšně kandidovala do parlamentu za Hlavu vzhůru Jany Bobošíkové.

Pod svatební fotografií na svém facebooku předseda sociální demokracie napsal, že jejich příběh obsahuje spoustu klišé, ale “jsou věci, které neovlivníte”. Prý se potkali v práci, zamilovali se a konečně se vzali. A dodal, citujeme: “Byl bych strašně rád, kdybyste z toho měli alespoň poloviční radost jako my dva.

A tak to my máme, tak hodně štěstí, Honzo. Jak sám říkáš, i ministr má přece právo na štěstí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články