fb pixel GILF je lepší než MILF: 5 skvělých důvodů, proč chodit s vrstevnicí vaší babičky – G.cz
Vyhledávání

GILF je lepší než MILF: 5 skvělých důvodů, proč chodit s vrstevnicí vaší babičky

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

MILFku umí sbalit každý druhý, ale s GILFkou už to bývá trošku problém. Jedná se o atraktivní ženu ve věku vaší babičky. Kámen úrazu je v tom, že vás bude vnímat jako svého vnoučka, a ne potenciálního partnera. Jestliže se i tak rozhodnete tuto zasloužilou trofej ulovit, nezapomínejte na to, že vám vztah s výrazně starší ženou přinese těchto 5 výhod...

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 23.5.2023, 23:26

1. Má jistý příjem

Chodit se seniorkou je výhodné zejména po finanční stránce. Jestliže je to vdova, tak pravděpodobně podědila byt se starožitným nábytkem. Navíc disponuje starobním a nejspíš i vdovským důchodem, což jí zajišťuje jistý příjem. Jestliže jí seženete brigádu v supermarketu, tak vás bude moct teoreticky i živit a vy se můžete flákat doma a koukat na TV Barrandov.

2. Je po přechodu

Při souloži si nemusíte dávat bacha, protože její „potrubí“ je nefunkční, což ve zkratce znamená, že je po přechodu a vy ušetříte poměrně slušné peníze za antikoncepci a prezervativy. Na druhou stranu budete muset připlatit za nějaký ten lubrikační gel, protože kdo maže, ten jede.

3. Je znalá a zkušená

Vy si nejspíš nepamatujete sametovou revoluci, devadesátá léta a vlastně ani Havla. Ale uvědomte si, že máte doma chodící encyklopedii a kroniku v jedné osobě. Hbitě vám připomene, že dříve bylo vše levnější. Máte-li štěstí, zažila i zlatá padesátá léta, a máte-li super štěstí, tak i druhou světovou. Není nic lepšího, než mít všechno z první ruky, a vůbec nevadí, že je to ruka studená a plná vrásek.

4. Každý den s ní bude jako neděle u prarodičů

Se seniorkou máte jistotu tří teplých jídel denně v nadprůměrných porcích. Je to stejné, jako když přijdete o víkendu k prarodičům. Jenže vaše babička vám dá navíc pětikilo k dobru. Kdyby vám vaše senilní partnerka měla dávat každý den kapesné, tak by musela brát minimálně dva důchody.

5. Umře nejspíš dřív než vy

Zatímco v běžných vztazích s vyrovnaným věkem se počítá s tím, že se žena bude o muže ve stáří starat, tak v tomto případě to bude naopak. Vy se dožijete sotva středního věku a už se z vás stane mladý a bohatý dědic s možností najít si novou mladou dívku.

A zde je 7 zásadních termínů v pornoslovníku.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články