George R. R. Martin vás může zabít - za 20 tisíc dolarů – G.cz
Vyhledávání

George R. R. Martin vás může zabít - za 20 tisíc dolarů

Jedinou jistotou v našem životě je smrt. Můžete zemřít na rakovinu, alkoholismus, vlastní blbost - ale být fiktivně zabit slavným autorem ságy Píseň ohně a ledu? To bychom brali!

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 8.6.2014, 13:15

Pokud máte někde bokem zbytečných 20 tisíc dolarů, máte šanci se objevit v příští knize George R. R. Martina. Spisovatel vyhlásil kampaň na podporu svých dvou oblíbených charitativních organizací - Food Depot in Santa Fe v Novém Mexiku a Wild Spirit Wolf Sanctuary. Zrovna pro vlky má Martin slabost a přispívá na jejich ochranu. Vlčí populace na americkém kontinentu za poslední století kriticky prořídla a právě nezisková organizace Wild Spirit Wolf Sanctuary se zasahuje o jejich návrat do přírody. martin grist.org Za v přepočtu cca 400 tisíc korun se tedy můžete v nové knize slavného George R. R. Martina stát rytířem, děvkou, divokým, bastardem, jak je libo vašemu vkusu - a nechat se nějakým speciálně krutým způsobem zabít, na což je Martin specialista. Vaše jméno ve Hře o trůny. To je pro fanoušky splněný sen. Pokud se vám o vlastnictví přebytečné částky 400 tisíc korun může jen leda zdát (stejně jako nám), i tak můžete zkusit štěstí. Darovaný obnos jakékoliv výše vám může zajistit šanci na výhru velmi speciální odměny - strávit den se samotným spisovatelem při návštěvě sponzorované organizace Wild Spirit Wolf Sanctuary. Setkat se s ním v Santa Fe, letět helikoptérou, hrát si s vlky, mluvit s ním o všem, co se vám zamane, rochnit se blahem v jeho přítomnosti. To už, považte, stojí za to.

Akci můžete nalézt na stránkách PrizeoA pokud to risknete, spolu s vámi doufáme, že se autor vydání nové knihy i s vaší vlastní postavou ještě sám dožije. Smrt je jedinou životní jistotou, ale kdy a jak přijde, to nikdy netušíme. Snad to pro autora nebude při onom přislíbeném výletu helikoptérou.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články