fb pixel Galerie internetových reakcí na sexy blondýnu, které se podařilo pozvednout finále Ligy mistrů – G.cz
Vyhledávání

Galerie internetových reakcí na sexy blondýnu, které se podařilo pozvednout finále Ligy mistrů

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Finálový zápas Ligy mistrů UEFA narušila žhavá ruská modelka Kinsey Sue Wolanski, která na začátku prvního poločasu vběhla na hrací plochu, čímž paralyzovala celé utkání. Okamžitě se stala hvězdou zápasu a vzápětí i internetu. Její instagramový účet získal přes 2 miliony sledujících, ale v neděli byl zablokován.

Martin Miko
Martin Miko 3.6.2019, 11:32

Krásná blondýna narušila fotbal

Zatímco někteří fotbaloví fanoušci vnímají finále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem za jeden z nejnudnějších zápasů, jiní si toto utkání do paměti zapíšou jako to, ve kterém se sexy ruská modelka, herečka a influencerka Kinsey Sue Wolanski rozhodla narušit průběh matche tím, že v zařízlých plavkách vtrhla na hriště. Tento čin ocenily statisíce fanoušků a počet modelčiných followerů na Instagramu okamžit prudce stoupl. Do neděle Kinsey na sociální síti nasbírala neuvěřitelné 2 miliony sledujících. Následně byl její účet na Instagramu zablokován.

Později se ukázalo, že celá akce je jakýsi vtípek jejího přítele, populárního youtubera Vitalije Zdoroveckije, který Kinsey k tomuto činu vyhecoval. Vitaly Uncensored, nápis, který se skvěl na modelčině odvážném úboru, je videoprojekt s pornografickým obsahem a ruská modelka tak posloužila jako reklamní poutač, který se rozhodně vyplatil. Vitalij předvedl podobný čin před pěti lety v rámci fotbalového mistrovství světa v Brazílii.

V následující galerii si můžete prohlédnout internetové reakce, které na konto krásné blondýny vznikly...

A zde je 6 věcí, které můžete dělat, když uvíznete v zácpě na dálnici D1.

Podobné články

Doporučujeme

Další články