Galerie internetových reakcí na sexy blondýnu, které se podařilo pozvednout finále Ligy mistrů

Obrázek uživatele Martin Miko
03.06.2019, 11:32

Finálový zápas Ligy mistrů UEFA narušila žhavá ruská modelka Kinsey Sue Wolanski, která na začátku prvního poločasu vběhla na hrací plochu, čímž paralyzovala celé utkání. Okamžitě se stala hvězdou zápasu a vzápětí i internetu. Její instagramový účet získal přes 2 miliony sledujících, ale v neděli byl zablokován.

Krásná blondýna narušila fotbal

Zatímco někteří fotbaloví fanoušci vnímají finále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem za jeden z nejnudnějších zápasů, jiní si toto utkání do paměti zapíšou jako to, ve kterém se sexy ruská modelka, herečka a influencerka Kinsey Sue Wolanski rozhodla narušit průběh matche tím, že v zařízlých plavkách vtrhla na hriště. Tento čin ocenily statisíce fanoušků a počet modelčiných followerů na Instagramu okamžit prudce stoupl. Do neděle Kinsey na sociální síti nasbírala neuvěřitelné 2 miliony sledujících. Následně byl její účet na Instagramu zablokován.

Později se ukázalo, že celá akce je jakýsi vtípek jejího přítele, populárního youtubera Vitalije Zdoroveckije, který Kinsey k tomuto činu vyhecoval. Vitaly Uncensored, nápis, který se skvěl na modelčině odvážném úboru, je videoprojekt s pornografickým obsahem a ruská modelka tak posloužila jako reklamní poutač, který se rozhodně vyplatil. Vitalij předvedl podobný čin před pěti lety v rámci fotbalového mistrovství světa v Brazílii.

V následující galerii si můžete prohlédnout internetové reakce, které na konto krásné blondýny vznikly...

A zde je 6 věcí, které můžete dělat, když uvíznete v zácpě na dálnici D1.


Komentáře

Doporučeno pro vás