fb pixel Fresh Prince se vrátí: Kromě velkého setkání po 30 letech vznikne seriál z Bel Air – G.cz
Vyhledávání

Fresh Prince se vrátí: Kromě velkého setkání po 30 letech vznikne seriál z Bel Air

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Will Smith se po třiceti letech vrací se seriálem Fresh Prince, a to rovnou ve dvou fázích. Velké setkání herců z oblíbeného amerického seriálu uspořádá přístí měsíc televizní stanice HBO Max, která pozvala do jednoho studia hlavní postavy z Bel Air. Will Smith navíc už od léta připravuje reboot Fresh Prince, který bude zasazen do současnosti. A samozřejmě, že nebude chybět ani DJ Jazzy Jeff!

Martin Miko
Martin Miko 1.9.2020, 11:27

Fresh Prince se vrací!

Seriál The Fresh Prince of Bel Air s mladým Willem Smithem v hlavní roli nás v 90. letech bavil svým nekonvenčním humorem. Sitcom o bohaté afroamerické rodině, kterou na dobu neurčitou navštíví jejich povedený synovec, se stal oblíbeným i v Česku. Kdo by to byl řekl, že na konci září oslaví Fresh Prince 30 let od odvysílání prvního dílu. Proto se televizní stanice HBO Max rozhodla v tento den uspořádat exkluzivní setkání hlavních hvězd tohoto sitcomu, které samozřejmě uvidíme v rámci „freshprincovského“ speciálu. Těšit se můžeme například na Tatyanu Ali (Ashley Banks), Karyn Parsons (Hilary Banks), Josepha Marcell (Geoffrey Banks), Daphne Maxwell Ried (Vivian Banks), Alfonsa Ribeira (Carlton Banks) a samozřejmě i na hlavní hvězdu Willa Smithe.

Kromě členů rodiny Banksových se na setkání má ukázat například i legendární DJ Jazzy Jeff, který se občas v seriálu také objevil. Není se čemu divit, když společně s Willem Smithem tvořili hiphopové duo, a dokonce i vytvořili úvodní píseň k seriálu. Těšit se naopak nemůžeme na strýčka Phila (James Avery), který bohužel v roce 2013 zemřel na srdeční komplikace.

Nicméně nejen 30. výročí, ale i fanouškovské video, které mezi lidmi způsobilo obrovský ohlas, přinutilo Willa Smithe k tomu, že se rozhodl natočit seriál The Fresh Prince of Bel Air pro současnou generaci. V novém rebootu si sice Will Smith nezahraje hlavní roli, ale celý projekt si vezme na starost v pozici producenta. Do role tvůrce navíc obsadil Chrise Collinse, který se proslavil díky práci na seriálech jako The Wire: Špína Baltimoru nebo Zákon gangu. O seriál s pracovním názvem Bel Air má zájem hned několik streamovacích platforem, takže Will Smith rozhodně nebude mít problém své dílo prodat.

Seriál Fresh Prince vysílala v Česku televizní stanice SuperMax od roku 1997, přitom v USA byl seriál vysílán mezi lety 1990 až 1996. Zajímavé je, že výkonným producentem seriálu byl legendární hudební producent Quincy Jones. Toho ostatně můžeme vidět v úvodních titulcích jako řidiče taxíku, který veze mladého Willa za novou rodinou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články