Facebooková stránka týdne: Přidej se a strhni to bojuje proti reklamnímu smogu v Česku. Cool!

Obrázek uživatele Martin Miko
23.05.2019, 10:01

Jak zamezit reklamnímu smogu v naší zemi? Stejnou otázku si zřejmě položili i zakladatelé facebookové stránky Přidej se a strhni to, kteří se začali věnovat odstraňování nelegální reklamy v našem veřejném prostoru a své úlovky posléze zveřejňovat. Svět je hned hezčím místem pro život.

U českých silnic se objevil takový nešvar

Věděli jste, že valná část všech reklamních letáků, plakátů a billboardů v naší zemi je vylepena ilegálně? Firmy a podnikatelé se zkrátka rozhodli vylepit reklamní nosiče v okolí silnic a dálnic s hustým provozem a vůbec nikoho se na nic neptat. Před pár týdny se objevila facebooková stránka Přidej se a strhni to, která se rozhodla zveřejňovat čištění veřejného prostoru od ilegální reklamy.

Tato stránka se samozřejmě řídí podle nějakých pravidel, kterými jsou například bezpečnost při strhávání reklamy nebo strhávání pouze ilegální reklamy. Stránka rovněž zdůrazňuje to, že každý koná na vlastní riziko a zodpovědnost.

Nápad samozřejmě ceníme, protože si myslíme, že v roce 2019 nemá tento druh reklamy vůbec žádný smysl. A ještě navíc je to hnus.

A zde se objevil šílenec z SPD, který chce do Evropského parlamentu.


Komentáře

Doporučeno pro vás