15 dárků, které letos chtějí najít pod stromečkem všichni opravdoví muži

A řeč je tentokrát vážně o mužích, ne o pražských hipsterech z náplavky...
   

1) Protože každý správný muž...

...by měl mít u sebe (nebo alespoň kdekoliv v dosahu padesáti metrů) smysl pro humor a nůž Victorinox. bundk(3) Vybírat můžete až ze 100 kombinací těchto švýcarských zavíracích nožů, případně sáhnout po ostatních kapesních a řemeslnických nožích, kterých je na 300 modelů. Počet funkcí kapesních nožů je také velmi rozmanitý a pohybuje se od 5 do 29. Ceny jsou v poměru ke kvalitě velmi přijatelné a značkový nůž můžete koupit již od několika stovek. Žádný tvrďák rozhodně nepohrdne ani značkou Leatherman. Multifunkční nástroje ve špičkové kvalitě nemohou chybět v kapsách kutilů, zahrádkářů, rybářů, outdoorových nadšenců ani turistů.  

 2) I kdyby na chleba nebylo...

...měl by mít chuť na sex a něco, čím naštípe dříví  gopixpic-com gopixpic.com Nová generace seker Fiskars nabízí nejvyšší standard kvality a zpracování pro všechny práce - od štípání a sekání po zpracování dřeva a tesařské práce. Sekery Fiskars se vyznačují moderním minimalistickým designem a maximální funkčností podtrženou použitím nejmodernějších technologií při výrobě. Díky řadě velikostí si z nabídky společnosti Fiskars vybere každý. Stejná značka nabízí také další skvělé produkty. Za zmínku rozhodně stojí skládací lopatka, která se hodí do přírody, ale i jako praktický nástroj do auta, který využijete zvlášť při uvíznutí kol v závěji.  

3) Protože kde to praská...

...tam se mlaská a je dobře. Rozdělat oheň je tudíž základ!  Spolehlivý zdroj ohně i do hodně nepříznivých podmínek nabízí například známá švédská firma SILVA. Zapálit a udržet plamen i v silném větru ale dokáže i ten od Primusu. Tyto zapalovače nemají problém "zatopit" i v silně větrných podmínkách.  

4)  Aby našel cestu z hospody domů...

...musí nějaký domov mít a taky se naučit číst v mapách. mapy Mysleme na to, že muži jsou encyklopedičtí! Jakékoli atlasy, glóbusy a mapy je vždy potěší. Muži nepotřebují emoce, potřebují legendy! Víte, jakou bude mít radost, až se konečně dozví, kde všude se těží nikl?  

5)  Protože pitný režim je základ...

...nenechte ho žíznit a dopřejte mu originální sbírku alkoholu! piva Vyzkoušet můžete třeba láhev dobré whisky Single Malt nebo pivo Kocour, které můžete i archivovat. S výběrem vám poradí například v pražské Tržnici Dlouhá.   

6)  Protože na vzhledu záleží...

...vybírejte nejen to, co do sebe bude celý advent lít, ale také něco, z čeho to poteče. Zkuste se porozhlédnout po originálních starožitných sklenicích nebo designové placatce.  

7) Pod lampou je největší tma...

...ale pod světlem si vás alespoň nesplete. flashlight-maglite-2-z Pořiďte svému milému čelovku, neobvyklou baterku, svítilnu Mag.lite nebo třeba blikačku na batoh, a bude váš. Na věky věků nebo alespoň dnes v noci.  

8) Protože černých není nikdy dost...

...barevné ponožky se mu však budou lépe skládat do páru. A koneckonců, jeho trenýrky nebo boxerky nejčastěji vybíráte vy sama. Věnujte svému drahému takové, abyste neměla strach rozepínat mu poklopec! On to jistě docení!  

9) Protože pohodlíčko musí být...

...a pod flanelovou košili nefouká, a navíc se nikdy neokouká. worthalike-com Kupte mu kvalitní flanelku nebo alespoň nekousavý svetr s norským vzorem. Pokud váš milý není metrosexuál, Jiří Peňáz, hlavní představený pražské kavárny nebo jiný vousatý mladý muž s tlustými brýlemi, řekne vám... "Díky, mámo!"  

10) Protože kdo si hraje...

...zlobí o trochu méně. 210562260120032_06 Což takové mariášky v pevném obalu, člobrdo nebo originální balení cestovních šachů? Až si s ním nebudete chtít povídat o tom, že jeho matka dělala vanilkové rohlíčky trochu jinak, můžete si dát partičku. Anebo dvě. A to se vyplatí!  

11) A kdo si vydrží hrát až do večera...

...neuvidí sice žádné zlaté prasátko, ale neudělá žádný větší průšvih. Najde-li dospělý muž pod stromečkem nějaký RC model, pochopíte, že i pětinásobný otec a desetinásobný děda se hravě promění v pětiletého kuliferdu. Pokud máte dostatečně pevné nervy a jste připravená i na to, že budete pořád luxovat kostičky, nebojte se ani Merkuru nebo Lega Technic.  

12) Protože náš čas...

...je pouhopouhé prozatím a nejde tu jen o něj! 1381513322 Hodinky SUUNTO jsou multifunkční. A to je slovo do pranice! Tyhle hodinky jsou vhodné pro jakoukoli příležitost – od multisportovních tréninků po ta nejodvážnější outdoorová dobrodružství. Kluci v redakci by mohli vyprávět, viď Ondro. Tento dárek doporučujeme především pro muže z Ostravy (Bo neni čas, pyčo).  

13) Protože na vzduchu nejvíc vyhládne...

... a taky jim tam nejvíc chutná. Designový ešus nebo kotlík, nebo třeba pojízdná armádní kuchyň, to je to pravé pro mlsného pana nadsamce. Doporučujeme dárek doplnit o vyndavač střel zbloudilých do polévky.  

14) Krabice plná pokladů...

...a píčovinek překvápko Dokážete si představit tu radost v jeho očích, když otevře škatuli plnou vábiček na zvěř, šroubováků, kleští, skleniček, blikátek, rybářských propriet, trsátek a škrabek na sníh? Vyhrála jste!  

15) Štangle která drží...

netleská a nepadá... salámy Štangle dobrého salámu nebo třeba kýtička skvělé španělské šunky Jamon Iberico neurazí snad nikoho... kromě vegetariána a vegana... (ale to už jinde jsme, to je jiná vesnice).   A pokud, pánové, chcete, aby ONA pod stromečkem plakala pouze dojetím, máme pro vás 3 skvělé rady.           

Komentáře

Doporučeno pro vás