fb pixel Dylan mrtvici neustál. Herec Luke Perry zemřel, bylo mu 52 let. Ten remake Beverly Hills bude prokletý! – G.cz
Vyhledávání

Dylan mrtvici neustál. Herec Luke Perry zemřel, bylo mu 52 let. Ten remake Beverly Hills bude prokletý!

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Výdělkuchtivým producentským zrůdám, co se rozhodly remakovat devadesátkovou klasiku Beverly Hills, tohle snad zatne tipec. Po té, co se "dobré zprávy" dostaly na veřejnost, dostal představitel Dylana Luke Perry mrtvici a byl převezen do nemocnice. Teprve dvaapadesátiletý herec to bohužel nezvládl; v pondělí večer zahraniční média informovala svět, že zemřel.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 4.3.2019, 18:58

Sbohem, Dylane!

No, tak to je smutná zpráva. Idol dívek, které dospívaly v 90. letech, je po smrti. Herec Luke Perry (52), kterého proslavila role fešáka Dylana McKaye v seriálu Beverly Hills, 90210, se nevzpamatoval z mrtvice, která ho postihla minulý týden. Zahraniční média v pondělí večer přinesla zprávu, že Perry ráno toho dne zemřel.

Podle hercova zástupce byl Perry v posledních hodinách života obklopen rodinou a nejbližšími přáteli. Do nemocnice ho převezli minulý týden ve středu, krátce poté, co bylo oznámeno, že se chystá nová verze Beverly Hills. Řada internetových vtipálků a satirických médií (včetně nás) tyto dvě skutečnosti propojila v jeden velmi černý vtip. Pardon.

Pro Perryho byl úspěch Beverly Hills asi největším milníkem kariéry. Po skončení seriálu se dostal spíše k televizním projektům a vedlejším rolím. Aktuálně ale znovu zazářil, a to v populárním mysteriózním seriálu Riverdale, kde odrostlé Dylanovi fanynky překvapil v roli Dreda Andrewse, sexy správňáckého otce jednoho z hlavních hrdinů.

A tady se rozveselte teoriemi, jak by asi vypadalo 5 devadesátkových seriálů, kdyby vznikly v roce 2019.

Podobné články

Doporučujeme

Další články