fb pixel Duben – v pandemii budem: Vainovy koláže vám připomenou Zemanovo mlčení i Ortel Drink – G.cz
Vyhledávání

Duben – v pandemii budem: Vainovy koláže vám připomenou Zemanovo mlčení i Ortel Drink

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Mlčící prezident, další výměna ministrů i ruský útok na zboží ve Vrběticích. Duben utekl jako voda a my jsme vše prožívali na 100 %. Člověk by to nejradši zapil Ortel Drinkem, kdyby ovšem nestál 70 korun za plechovku. U tohodle všeho byl samozřejmě i Vain se svým škodolibým kolážohumorem.

Martin Miko
Martin Miko 30.4.2021, 09:11

Humorem proti chladnému dubnu

Duben bílý, naše trpělivost sílí. Takhle nějak bychom mohli definovat překvapivě chladný duben, který nám letos oddaluje těšení na jaro. Naštěstí nás u srdce hřeje spousta událostí, jichž jsme v podstatě nonstop svědky. Politická scéna v Česku byla v dubnu poměrně výbušná, i když jsme týden v kuse čekali na vyjádření prezidenta. V naší zemi musí být pravděpodobně něco v nepořádku, když hlavě státu trvá týden vyjádřit se k teroristickému činu ve Vrběticích.

Do toho všeho nám jako bonus Tomáš Hnídek alias Ortel představil svůj nový energetický nápoj Ortel Drink, který stojí dvakrát víc než Redbull, ale podle recenzí chutná jako zvětralý Crazy Wolf.

V následující galerii si můžete velmi rychle zrekapitulovat předchozí měsíc, jenž byl velmi výživný. Umožní vám to tradičně koláže od našeho kolážisty Vaina.

Po dubnu se děsíme, co nám přinese květen. Doufáme, že už bude alespoň teplo!

Podobné články

Doporučujeme

Další články