Drastická hra, která z vás udělá dobrého a obezřetného rodiče

Obrázek uživatele David Horak
10.12.2015, 14:50

Konečně hra, která i vychovává. Je pro dva –první hraje za dítě a jeho cílem je se zabít. Druhý v roli tatínka naopak hlídá, aby se prvnímu nic nestalo. Drastické skony batolete vyzkoušené nanečisto přitom ukazují, že skleněný stůl i další nástrahy domácnosti jsou někdy horší než motorová pila.

Smrt doma číhá na každém rohu. Hra Who’s Your Daddy? snadno přístupnou formou varuje současné i budoucí tatínky, že všehoschopné batole může vypít bělidlo, strkat vidličku do zásuvky, padat na skleněný stůl, vybodnout si oči nůžkami nebo se klidně nechat upéct v troubě. Uznáte přece, že před tím je třeba pořádně varovat.

Pokud vše dobře dopadne, nastávající tatínkové díky této videohře v sobě vybudí onen vyšší stupeň bdělosti, kterého v roli ochránců budou mít tolik zapotřebí. K tomu jim má pomoci i nový nebezpečný nábytek, jejž vývojáři do rozhraní hry právě instalují.

Dobré skóre projektu přihlášeném na startupové platformě Kickstarter naznačuje, že se zřejmě dočká realizace.

Pro počin s drastickým průběhem, ale o to důležitějším poselstvím se vyslovuje 70 procent hlasujících. Nejspíš i oni vědí, že opatrnosti není nikdy nazbyt.

A nakonec ještě 14 pádných argumentů, které vám pomohou si vybrat: dítě, nebo pes?


Komentáře

Doporučeno pro vás