fb pixel Dotyk stříbrného plátna u vás v kapse – G.cz
Vyhledávání

Dotyk stříbrného plátna u vás v kapse

Chytré telefony Xiaomi, které v České republice distribuuje společnost Witty Trade s.r.o., už neslouží pouze k psaní sms a telefonování. Staly nedílnou součástí našich životů. Zaznamenávají všechny nejdůležitější okamžiky, slouží jako pomocník na cestách a díky internetu jsme pořád v kontaktu s našimi blízkými. Je tedy důležité si pořídit kvalitní přístroj. Takovým může být novinka Mi 11.

Komerční článek
Komerční článek 19.3.2021, 10:44

Hollywood má v genech!

Nejnovější model Xiaomi hravě překoná všechny výzvy během focení nebo natáčení. Stačí jedno stisknutí a Mi 11 je rázem připraven zachytit nádhernou krajinu na výletě i akční záběr ze sportovního utkání. Pod stylovým zevnějškem totiž skrývá čtyři nadupané fotoaparáty, z nichž hlavní disponuje rozlišením hned 108 Mpx, druhý 13Mpx ultra-širokoúhlým objektivem a u posledního vás ohromí 5Mpx telemakro objektiv. Vždy krásná selfie zajistí 20 Mpx přední kamerka, vy i vaši přátelé na nich budete vypadat prostě úžasně. Kamerka je navíc v podobě tečky v displeji, takže při sledování filmů vás nebudou rušit žádné silné rámečky.

Skutečné fanoušky práce s obrazem pohltí funkce AI Erase 2.0 a Magic Zoom. Bez těchto funkcí totiž nedáte ani ránu. První odstraní z fotek nežádoucí objekty nebo čáry, takže máte jistotu skvělé kompozice. Druhá přiblíží a oddálí kameru, stejně jako je tomu v populárních thrillerech.

Zážitek z každého dotyku

Fantastický 6,81“ AMOLED displej vás ohromí jak na pohled, tak na dotek. Vysoká 120 Hz frekvence zobrazí na obrazovce všechno ještě v kratším čase, takže s Mi 11 dáváte nadobro sbohem pomalé odezvě a už vůbec se nemusíte bát nepříjemného sekání! Dechberoucí čistotu i plynulé barevné přechody si užijete třeba při sledování oblíbených seriálů nebo filmů. Ať už je sledujete kdekoliv, pokročilá technologie Super Resolution dokáže u všech videí ještě sama automaticky vylepšit jejich kvalitu.

Je na něj maximální spoleh a vydrží opravdu hodně

Skoro jako hodinový manžel, že? Dnešní mobilní telefony už plní roli osobních asistentů, tak chtějte toho nejlepšího! Skvělý výkon vás nenechá ve štychu ani během náročného dne a zabaví děti i těmi nejnáročnějšími hrami. Nezaskočí ho ani dlouhé telefonování nebo nekonečný seriál, baterie má kapacitu celých 4 600 mAh! Se zabudovaným 5G najde na internetu v mžiku cokoliv, na co si vzpomenete.

Zvládne tak možné i nemožné a stačí mu k tomu jedno jídlo denně. Přímo v balení k němu rovnou dostanete tu nejrychlejší 55 W nabíječku, ale dobijete ho i bezdrátově. A o šťávu se rád rozdělí třeba i s vašimi sluchátky. Prostě značka ideál! Získal si vás?

Mi 11 pořídíte ve variantách 8 GB + 128 GB za 19 990 Kč a 8 GB + 256 GB za 21 490 Kč. V období 18 – 24. 3. při koupi novinky dostanete jako dárek chytré hodinky Mi Watch Black v hodnotě 3 190 Kč.

Více informací: www.xiaomi.cz

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články