Dočká se Uma Thurman třetího Kill Bill? 10 zajímavostí o její roli v nejkrvavějším filmu v americké historii – G.cz
Vyhledávání

Dočká se Uma Thurman třetího Kill Bill? 10 zajímavostí o její roli v nejkrvavějším filmu v americké historii

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Uma Thurman dnes slaví 49. narozeniny, a proto jsme se rozhodli připomenout její nejslavnější roli v epické dvojfilmu kultovního režiséra Quentina Tarantina. No řekněte, je něco ikoničtějšího než jedovatě žlutý oblek Nevěsty, potřísněný krví japonského komanda?

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 29.4.2019, 13:51

Třetí díl zatím v nedohlednu

Quentin Tarantino se velice brzy po natáčení filmu nechal slyšet, že chce natočit třetí díl Kill Bill, který měl pojednávat o pomstě malé Nikki, které Nevěsta před očima v prvním díle zabila matku - vychovávat by jí měly jednoruká Sophie, která zdědila všechny Billovy peníze a slepá Elle. Dokonce se tehdy režisér chlubil, že celá trilogie bude jeho vlastní "dolarová trilogie", čímž narážel na legendární série spaghetti westernů od Sergia Leoneho. Snímek měl v plánu vydat deset až patnáct let od premiéry druhého dílu, aby mezitím stihli všichni herci zestárnout, a proto tehdy sliboval, že některé scény natočí co nejdříve, aby byl vidět posun ve věku.

O dva roky později, v roce 2006, otočil a slíbil dokonce dva anime filmy, které měly pojednávat o minulosti Nevěsty a jejím vztahu s Billem, ale ani tenhle nápad se u něj dlouho neohřal. Už o několik měsíců později opět prohlásil, že se bude jednat o hrané filmy, které budou svým dějem navazovat na původní filmy.

S blížícím se slíbeným datem natáčení, se Tarantino začal distancovat od svých původních prohlášení a po dokončení filmu Nespoutaný Django oznámil, že vlastně neví, jestli se někdy třetího dílu dočkáme. Podle posledních zpráv z roku 2016 spolu Tarantino s Thurman o novém příběhu Nevěsty vydatně diskutují, ale žádné oficiální potvrzení stále není. Tak snad po Tenkrát v Hollywoodu Uma konečně opráší svůj meč od Hattori Hanza!

A tady si přečtěte o novém filmu Matthewa McConaugheyho.

Podobné články

Doporučujeme

Další články